Izabela Janachowska i jej mąż spodziewają się dziecka


janachowska-jablonskiIzabela Janachowska (32 l.) i jej mąż Krzysztof Jabłoński (59 l.) wiosną powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Tancerka zdradziła już imię.

„Ogrom gratulacji przekroczył moje najśmielsze oczekiwania” – powiedziała przyszła mama w „Dzień dobry TVN” chwilę po tym, jak ogłosiła ciążę.

„Jestem tak szczęśliwa, że już dawno tak dobrego dnia nie miałam” – dodała.

Na razie jednak, ze względu na ogrom pracy, nie myśli o pokoiku dla dziecka. Zajmie się tym najpewniej dopiero w marcu.

Zdradziła za to, jak planuje nazwać swoją pociechę. Typów jest kilka.

„Dla dziewczynki podoba mi się Carmenka i Izabela – wiem, że trochę po mnie, ale kocham to imię. Podoba mi się też Waleria i Elżbieta po babci mojego męża. A dla chłopca Aleksander, Filip, Olivier. No trochę tego jest” – powiedziała z uśmiechem Janachowska.

Pytana, czy celowo odkładała decyzję o ciąży, stawiając najpierw na karierę, podkreśliła, że „z Krzysztofem już od jakiegoś czasu chciała mieć dziecko”.

„Czekaliśmy, aż to się wydarzy. Właśnie tej wiosny wypada siódmy rok naszego związku, nie małżeństwa, a związku, i tak sobie myśleliśmy, że to już taki najwyższy czas. Mam wrażenie, że od kilku miesięcy chodzimy metr nad ziemią”.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Izie

Izabela Janachowska-Jabłońska[1] (ur. 5 września 1986 w Szczecinie) – polska ekspertka ślubna, prezenterka telewizyjna i tancerka reprezentująca najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i tańcach standardowych.

Regularne treningi tańca towarzyskiego zaczęła w wieku 8 lat[2]. Jako wielokrotna mistrzyni Polski w 10 tańcach (kombinacja tańców latynoamerykańskich i standardowych) reprezentowała Polskę na najważniejszych światowych turniejach tanecznych (we wszystkich kategoriach wiekowych), w tym m.in. w mistrzostwach i pucharach Europy oraz świata. Wielokrotnie zdobywała medale dla Polski, jest też brązową medalistką Mistrzostw Świata z 2004. W czasie kariery tanecznej tańczyła z Michałem Stukanem, Georgijem Koroljowem i Andrejem Mosejcukiem. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o ciąży

Ciąża, brzemienność – okres od zapłodnienia bądź implantacji do porodu oraz całokształt zmian zachodzących w tym okresie w organizmie zapłodnionej kobiety.

U ludzi moment zapłodnienia uznawany jest za trudno uchwytny i dlatego za początek ciąży przyjmuje się pierwszy dzień ostatniej miesiączki. I tu wartość obliczeń czasu trwania ciąży może być problematyczna, gdyż nie każda kobieta dzień ten sobie notuje. W takiej sytuacji czas trwania ciąży określa się na podstawie badań ultrasonograficznych płodu. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 35 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *