Iwona Węgrowska i jej chłopak rozstali się


Wegrowska i MarcjanikIwona Węgrowska (34 l.) poinformowała na Facebooku, że nie jest już w związku z ojcem swojej córki Lilki (1,5 l.). Czy za rozstaniem stoi poprzednia partnerka Macieja?

Celebrytka postanowiła nie czekać aż dziennikarze tabloidów wywęszą informację o rozstaniu i sama oznajmiła to na Facebooku jeszcze tego samego dnia, kiedy nastąpił koniec związku.

„W dniu dzisiejszym zakończył się kolejny rozdział w moim życiu. Jednak to nie był ten jedyny” – napisała.

Co takiego się wydarzyło w jej życiu? W rozmowie z „Twoim Imperium” wokalistka nie kryje, że jest załamana takim obrotem sprawy i w głębi serca liczy na pojednanie z Maciejem, tym bardziej że jeszcze niedawno określała go jako „mężczyznę życia”.

– Nie chcę o tym mówić. Przyznam, że nie wiem, co będzie dalej. Mimo wszystko wierzę, że sprawy jeszcze się ułożą między nami.

Węgrowska pytana, czy wybranek odkochał się i wrócił do matki trójki swoich małych dzieci, zaprzecza. Taki scenariusz – jej zdaniem – nie mógł mieć miejsca: – Na pewno nie. Ta kobieta nie ma nic wspólnego z naszym rozstaniem.
źródło: pomponik.pl
tagi: partner Maciej Marcjanik

Biografia Iwony

Iwona Stanisława Węgrowska (ur. 17 maja 1982 w Żorach) – polska piosenkarka i autorka tekstów[1].

W 2010 podczas Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze wykonała piosenkę „Zasentyabrylo”[8]. W pierwszej połowie 2012 wydała singel „Jestem”[9]. We wrześniu 2012 rozpoczęła występy w spektaklu Jak kochać to Cygana w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej[10]. 20 grudnia 2012 w serwisie YouTube opublikowała świąteczny utwór zatytułowany „Ten magiczny czas”[11]. W 2013 nagrała cover utworu „Jesteś szalona” zespołu Boys[12]. 4 października 2013 ukazał się pierwszy singel promujący jej trzeci album studyjny, „Las Vegas”, w którym piosenkarka śpiewa o swoim związku z Krzysztofem Madeyskim. Utwór powstał przy współpracy z Dr. Dre[13]. Powstała również francuskojęzyczna wersja utworu pt. „Paris”[14]. W grudniu 2013 Węgrowska opublikowała pastorałkę pt. „Witaj Jezu”, którą zadedykowała zmarłemu w styczniu 2013 ojcu[15]. Przez kolejne lata piosenkarka wydawała premierowe utwory: w 2014 „Atak serca” w duecie z Liroyem[16] oraz „Kocham inaczej”[17], w 2015 „Licznik strat”[18] i „Biegnijmy w stronę słońca” z raperem DKA[19], a w 2016 „Walcz”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 24 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *