Iwona Radziszewska i Piotr Radziszewski byli krok od rozwodu


radziszewscy-iwona-piotrTrójkąt miłosny w telewizyjnej Jedynce był tajemnicą poliszynela i o mało nie doprowadził do rozwodu Iwony Radziszewskiej i jej męża Piotra. Jak dowiedział się Fakt, wszystko dlatego, że szef TVP 1 stracił głowę dla pięknej i seksownej prezenterki, Agaty Konarskiej (40 l.).
Dziennikarka również zafascynowała się Piotrem. On nie opierał się jej zbyt długo. Małżeństwo Radziszewskich wisiało na włosku. Tylko dzięki rozsądnej Iwonie udało się je uratować.
Piotr Radziszewski w Telewizji jest od 2011 roku. Początkowo został powołany na stanowisko wiceszefa Agencji Filmowej TVP i oddelegowany do pracy w Biurze Koordynacji Programowej. Później został szefem TVP1.
Jego żona – Iwona – prowadziła w Jedynce Kawę czy herbatę. Po zdjęciu programu z anteny, została prezenterką Pytania na śniadania.
Mało ko wie, że małżeństwo w ubiegłym roku przeszło poważny kryzys. Para rozstała się, a pan Piotr wyprowadził się z domu i związał z koleżanką z pracy, Agatą Konarską. Co więcej, był dla niej gotów rozbić swoje małżeństwo. Do sądu złożone zostały nawet papiery rozwodowe.
Aż dziw bierze, że po tym wszystkim małżonkowie zdołali mimo wszystko posklejać swoje życie.
Jak dowiedział się Fakt, gwiazda Pytania na śniadanie zdecydowała się porozmawiać z ukochanym i dać mu jeszcze jedną, ostatnią szansę. Wtedy w Radziszewskim coś pękło. Zerwał kontakty prywatne z Agatą Konarską i postanowił zawalczyć o rodzinę.
Radziszewscy mają syna, który w ostatnim czasie przechodził ciężką chorobę i to przede wszystkim ze względu na niego chcieli ratować rodzinę.
Poza tym przyjaciele pary uważali, że pan Piotr nigdy nie przestał kochać żony, a Konarską był jedynie zauroczony.
Małżonkowie wycofali papiery rozwodowe z sądu i chyba rzeczywiście udało im się pokonać kryzys, bo od tego czasu minął już rok, oni wciąż są razem. Teraz Iwona Radziszewska promienieje.
źródło: nocoty.pl
Biografia Iwony
Iwona Radziszewska, z domu Marciniec[1] (ur. 30 października 1969[1]) – polska prezenterka telewizyjna, z wykształcenia aktorka.
W 1992 ukończyła PWST w Warszawie[1]. Zagrała jedną rolę w Teatrze Telewizji – Melę w Moralności pani Dulskiej z 1992[1]. W 1991 pojawiła się także w Burzy na deskach warszawskiego Teatru Ateneum[2].
Pracowała w „Gazecie Wyborczej” i Wiadomościach[3]. Do sierpnia 2003 była prezenterką Faktów w TVN, kiedy to zajęła się współtworzeniem nowego kanału Grupy ITI – TVN Style[4]. Jego szefową była w latach 2004–2006[5]. W TVN Style prowadziła także swój własny program Świat według…[6]. Od początku 2006 do kwietnia 2007 pracowała nad projektem miesięcznika dla kobiet w wydawnictwie G+J Polska[7].
1 lutego 2008 rozpoczęła pracę na stanowisku rzecznika prasowego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego[8].
Pod koniec 2010 zdecydowała się powrócić do pracy w mediach, wiążąc się z Telewizją Polską. W styczniu 2011 została prowadzącą programu Celownik w TVP1[9], a w kwietniu 2011 współprowadzącą weekendowych wydań programu Kawa czy herbata? w TVP1[10]. Na początku 2012, kiedy jej mąż został dyrektorem TVP1, przeszła do TVP2, gdzie do sierpnia 2012[11][12] i ponownie od stycznia 2013 współprowadzi poranny magazyn Pytanie na śniadanie[13]. Od września 2013 prowadzi Panoramę dnia w TVP Info[14].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Piotra
Piotr Radziszewski ukończył teatrologię na Państwowej Wyżej Szkole Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Związany był m.in z Programem III Polskiego Radia. Od ponad 1985 roku pracuje dla TVP. Pełnił funkcje dziannikarza i szefa „Teleexpressu”, zastępcy dyrektora TVP1 oraz dyrektora Warszawskiego Ośrodka Telewizyjnego. Dwukrotnie został dyrektorem Biura Programowego TVP. Przez 8 lat pracował dla TVN.
Zanim powrócił do TVP pracował w Narodowym Instytucie Audiowizualnym. 12 lipca 2011 roku został dyrektorem Agencji Filmowej TVP. Sprawował funkcję przewodniczącego ds. koordynacji programowej audycji publicystycznych i informacyjnych dotyczących wyborów parlamentarnych. 21 grudnia 2011 roku Radziszewski został dyrektorem TVP1.
źródło: mowimyjak.pl

Dodaj komentarz