Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski świętują 10 rocznice związku


Pavlovic i OswiecimskiIwona Pavlović (52 l.) zdradziła tabloidowi, jak uczciła wraz z ukochanym 10. rocznicę ich miłości.
„Czarna Mamba” stała się sławna dzięki programowi „Taniec z gwiazdami”, w którym nieprzerwanie pełni rolę jurora od pierwszej edycji, tj. od 2005 roku.
Od tej pory media zaczęły interesować się jej życiem prywatnym.
Okazuje się, że rok ten był dla niej wyjątkowy także z innego powodu.
To wtedy bowiem poznała swojego drugiego męża, Wojciecha Oświęcimskiego, którego poślubiła w 2009 roku.
Para właśnie obchodzi 10. rocznicę swojej miłości.
Z tej okazji Pavlović postanowiła podzielić się z czytelnikami „Faktu” wrażeniami oraz zdradziła, jak wraz z mężem uczcili tę wyjątkowy jubileusz.
Jako że poznali się w górach, właśnie tam postanowili świętować!
„Tego dnia zrobiliśmy sobie kanapki jak na piknik i wybraliśmy się z Wojtkiem o świcie w góry, ludzie jeszcze spali. Umówiliśmy się, że będzie spokojnie” – powiedziała.
Dodała, że ma nadzieję, iż kolejne 10 lat będzie równie piękne.
Co ciekawe, za kilkanaście dni para będzie świętować kolejną rocznicę, tym razem ślubu.
źródło: pomponik.pl
Biografia Iwony
Iwona Szymańska-Pavlović (ur. 2 listopada 1962 w Olsztynie) – polska tancerka.
Wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu, w tym w tańcach latynoamerykańskich, i wicemistrzyni w tańcach standardowych. Jest sędzią międzynarodowym, posiada uprawnienia sędziowskie dwóch tanecznych organizacji międzynarodowych: amatorskiej IDSF i zawodowej WD&DSC. Sędziuje wiele międzynarodowych turniejów tanecznych najwyższej rangi, m.in. mistrzostwa świata i Europy. Trenerka wielu par tanecznych. W trenerskim dorobku ma tytuły Mistrza Polski Młodzików, Młodzieży, Par Amatorskich i Mistrza Polski Par Zawodowych. Trenerka mistrzów Polski w kat. youth i młodzieżowej: Darka Kacprzaka, Beaty Koprowskiej oraz Rafała Karbowiaka, Edyty Kacprzak, z warszawskiego klubu „Syrena”. Mistrzami Polski juniorów została również para z klubu „Muza” – Paweł Włodzimierz i Joanna Rydzińska. Późniejszy dorobek trenerki to: mistrzowie Polski w stylu LA youth – Przemek Łowicki, Ola Grabowska, finałowa para amatorów – Przemek Wereszczyński i Monika Grzelak, mistrz Polski amatorów w stylu LA – Agustin Egurrola i Joanna Szokalska, późniejsi mistrzowie w grupie zawodowców.
Telewizja
W 2003 roku wystąpiła w programie TVN Druga twarz. Od 2005 do 2012 (TVN) i ponownie od 2014 (Polsat) jest jednym z jurorów w polskiej edycji programu Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami, w którym otrzymała pseudonim „Czarna mamba”[1]. W 2009 roku prowadziła na antenie stacji TVN Warszawa, autorski program Rytmy Mamby[2]. W 2007 roku współpracowała przy produkcji 10-tomowej serii książek z płytami DVD/CD Akademia Tańca z Gwiazdami, w której uczyła kroków poszczególnych tańców[3]. Ze względu na małe zainteresowanie serią sprzedaż kolekcji zakończono na czwartej części.
Życie prywatne
Pierwszym mężem Iwony Szymańskiej był polski tancerz Arkadiusz Pavlović, z którym prowadziła Szkołę Mistrzów Tańca Pavlović w Olsztynie[4]. 25 września 2009 roku tancerka wyszła po raz drugi za mąż za biznesmena Wojciecha Oświęcimskiego. Ślub odbył się w Olsztynie.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)