Irina Shayk i jej chłopak zaręczyli się


Shayk CooperKiedy Bradley Cooper (41 l.) dowiedział się, że Irina Shayk (30 l.) jest w ciąży, od razu jej się oświadczył!
Wiadomość o błogosławionym stanie modelki wypłynęła, kiedy Irina pokazała się na pokazie Victoria’s Secret z mocno zaokrąglonym brzuszkiem.
Para wprawdzie unika wypowiedzi na ten temat, jednak nikt nie ma wątpliwości, że za kilka miesięcy zostaną rodzicami.
Wygląda też na to, że niebawem czeka ich ślub! Jak dowiedział się „Radar Online”, Cooper oświadczył się Shayk krótko po tym, jak dowiedział się, że urodzi mu dziecko.
„Wcześniej wielokrotnie się kłócili, ale kiedy dowiedzieli się, że będą mieli dziecko, ich relacje polepszyły się, a Bradley szybko zdecydował się na oświadczyny” – zdradził informator portalu.
Szykuje się zatem kolejny gwiazdorski ślub!
źródło: pomponik.pl
Biografia Iriny
Irina Shayk, właśc. Irina Walerjewna Szajchlisłamowa, ros. Ирина Валерьевна Шайхлисламова (ur. 6 stycznia 1986 w Jemanżelinsku w Rosji) – rosyjska modelka[1].
Irina Szajchlisłamowa urodziła się w Jemanżelinsku w Rosji jako córka pianistki uczącej w przedszkolu i górnika. Jej ojciec był Tatarem[2], jej matka jest Rosjanką. Ma starszą siostrę, Tatjanę. Szajchlisłamowa rozpoczęła grę na fortepianie w wieku 6 lat. W wieku dziewięciu lat kontynuowała naukę w szkole muzycznej, uczyła się tam 7 lat. Grała na fortepianie i śpiewała w chórze. Jej ojciec zmarł z powodu powikłań zapalenia płuc, gdy miała 14 lat. Po ukończeniu szkoły średniej studiowała marketing. W 2004 roku wygrała konkurs piękności „Miss Czelabińsk”.
źródło: pl.wikipedia.org
Biografia Bradleya
Bradley Charles Cooper[1][2] (ur. 5 stycznia 1975[3] w Filadelfii[4]) – amerykański aktor i producent filmowy[5], także scenarzysta, reżyser i kaskader, szczególnie znany z roli Phila Wennecka w komedii Kac Vegas; nominowany do Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za rolę cierpiącego na chorobę dwubiegunową Patricka „Pata” Solatano Juniora w filmie Poradnik pozytywnego myślenia (2012)[6][7], za rolę agenta FBI – Richi’ego DiMaso w American Hustle: Jak się skubie w Ameryce (2013)[8] i za postać snajpera Chrisa Kyle’a w Snajperze (2014)[9][10].
Urodził się w Filadelfii, w stanie Pensylwania jako syn Glorii (z domu Campano), która pracowała w lokalnej filii NBC[11], i Charlesa Johna Coopera (1939-2011)[12], maklera w Merrill Lynch Wealth Management[13]. Dorastał w pobliskich wspólnotach w stanie Pensylwania – Jenkintown i Rydal[14]. W 1997 ukończył z wyróżnieniem anglistykę na Uniwersytecie Georgetown[15]. Po przeprowadzce do Nowego Jorku, w 2000 roku otrzymał tytuł magistra sztuk pięknych w szkole aktorskiej Actors Studio Drama School uniwersytetu New School Univeristy [16].
Pracował jako kelner, odźwierny w butikowym Morgans Hotel i pomocnik grabarza[17].
W 1999 pojawił się w jednym z odcinków serialu HBO Seks w wielkim mieście (Sex and the City, 1998-2004) jako Jake. Po występie w telefilmie Warner Bros. Ściany do ściany rekordów (Wall to Wall Records, 2000) u boku Jordana Bridgesa i serialu Fox Ulica (The $treet, 2000-2001), zagrał w komedii satyrycznej Wet Hot American Summer (2001) z Davidem Hyde Pierce, Molly Shannon i Paulem Ruddem.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz