Ilona Felicjańska ma nowego chłopaka


Jeden z tabloidów dowiedział się co nieco na temat tajemniczego partnera Ilony Felicjańskiej (44 l.).
Na początku stycznia celebrytka pochwaliła się na Facebooku, że rozpoczęła nowy związek. Dotąd jednak nie zdradziła, kim jest jej ukochany.
Niedawno fotoreporterzy spotkali parę w Sopocie. Na zdjęciach zostały udokumentowane czułości pary.
Teraz „Fakt” postanowił dowiedzieć się co nieco na temat tajemniczego ukochanego Felicjańskiej.
Okazuje się, że mężczyzna zupełnie nie jest związany z show-biznesem. „Jej wybranek to biznesmen z Trójmiasta” – czytamy w tabloidzie.
Dowiadujemy się również, że para poznała się kilka miesięcy temu przez internet.
Niestety, nie mogą się sobą cieszyć na co dzień – Felicjańska na stałe mieszka w Warszawie, a jej chłopak nad morzem.
Celebrytka ponoć nie chce chwalić się publicznie nowym związkiem.
Myślicie, że jednak złamie się i zobaczymy ich razem na ściance bądź okładce jednej z kolorowych gazet?
źródło: pomponik.pl
Biografia Ilony
Ilona Felicjańska (ur. 30 maja 1973 w Łasku) – polska modelka, II wicemiss Polonia 1993, bizneswoman[1], pisarka. Założycielka i prezes Fundacji „Niezapominajka”[2].
W 1993 została II wicemiss Polonia, brała udział w konkursie Miss International 1994 w Japonii oraz była finalistką konkursu Elite Model Look. W 1994 zadebiutowała na wybiegu w kolekcji nieistniejącej już Mody Polskiej, podpisała też umowę z renomowaną warszawską agencją mody Model Plus. W latach 1994–1995 brała udział w pokazach pret-a-porter w Paryżu, gdzie na wybiegach prezentowała kolekcje Calvina Kleina i Pierre’a Cardina. W latach 1995–1996 współpracowała z berlińską agencją modelek Berlin Models, dzięki czemu wzięła udział w pokazach mody w Berlinie oraz w otwarciu filii agencji Berlin Models w Santiago[3]. W Polsce pojawiała się najczęściej na wybiegach u: Teresy Rosati, Anny Brodzińskiej, Joanny Klimas, Hexeline i Macieja Zienia[4]. Związała się także z reklamą: między innymi promowała kosmetyki Miss Sporty, mydło Palmolive i kremy Ireny Eris (1999–2000)[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz