Ilona Felicjańska i Michał Leszek są parą


Felicjanska-Leszek2015 rok przyniósł modelce wiele zmian! Czy na lepsze? Wygląda na to, że tak!

Nowy rok, nowe lepsze życie, które chce „jeść” garściami! czerpać z niego i dzielić moim szczęściem! kocham życie (wiem, wiem…nudna jestem;)) – mogliśmy przeczytać ostatnio na jej Facebooku.

Ilona Felicjańska rozstała się z dotychczasowym partnerem, muzykiem Yossarianem Malewskim, a u jej boku pojawił się młodszy o dziewięć lat biznesmen – Michał Leszek. Kim jest mężczyzna, który skradł serce celebrytki?

O kryzysie w związku Ilony i Yossariana plotkowano w kuluarach od wielu tygodni. Ostatecznie rozstanie nastąpiło tuż przed końcem roku. Jeśli wierzyć w zapewniania magazynu „Gala”, ich uczucie po prostu się wypaliło, ale obyło się bez dramatów, zostali przyjaciółmi.

Życie pisze najlepszy scenariusz, a ja jestem jego dobrym uczniem. Wiem już, że nic nie jest na zawsze… Ale życie nie uznaje też pustki. Na swojej drodze spotykamy nauczycieli albo ludzi lustra, w których oglądamy siebie – powiedziała gazecie Felicjańska.

Aktualnie każdą wolną chwilę Ilona spędza u boku Michała Leszka, twórcy marki sprzętu elektronicznego. Para, wraz z dziećmi Ilony, spędza obecnie urlop na Teneryfie. Znajomi modelki ostrożnie podchodzą jednak do jej uczuć wobec mężczyzny młodszego o dziewięć lat.

Za wcześnie na takie deklaracje. Na pewno jednak jest ważnym dla niej człowiekiem – wyznała „Gali” przyjaciółka Ilony. Nowego przyjaciela Felicjańska poznała w końcu zaledwie dwa miesiące temu. Kiedy zaczęli rozmawiać, okazało się, że mnóstwo ich łączy. Podobnie patrzą na świat i ludzi – dodała informatorka magazynu.

A jak sama Ilona podchodzi do tego, co dzieje się w jej życiu prywatnym? Tym razem nie zamierza komentować w mediach swoich spraw. Nowa taktyka czy po prostu nie chce zapeszać?

Kocham życie, bo nareszcie pokochałam siebie. Jestem gotowa na prawdziwą miłość, dzięki temu nie muszę jej szukać – podsumowała modelka.
źródło: nocoty.pl

Biografia Ilony

Ilona Felicjańska (ur. 30 maja 1973 w Łasku) – polska modelka, II wicemiss Polonia 1993, bizneswoman[2], pisarka. Założycielka i prezes Fundacji „Niezapominajka”.
Absolwentka ZSP nr 4 w Bełchatowie. W 1993 została II wicemiss Polonia, brała udział w konkursie Miss International 1994 w Japonii oraz była finalistką konkursu Elite Model Look. W 1994 zadebiutowała na wybiegu w kolekcji nieistniejącej już Mody Polskiej, podpisała też umowę z renomowaną warszawską agencją mody Model Plus. W latach 1994-1995 brała udział w pokazach pret-a-porter w Paryżu, była gwiazdą na wybiegach u Calvina Kleina, Pierre’a Cardina oraz Gotexu. W latach 1995-1996 współpracowała z berlińską agencją modelek Berlin Models, dzięki czemu wzięła udział w pokazach mody w Berlinie oraz w otwarciu filii agencji Berlin Models w Santiago[3]. W Polsce pojawiała się najczęściej na wybiegach u: Teresy Rosati, Anny Brodzińskiej, Joanny Klimas, Hexeline i Macieja Zienia[4]. Związała się także z reklamą: między innymi promowała kosmetyki Miss Sporty, mydło Palmolive i kremy Ireny Eris (1999-2000)[5]. W 2003 wzięła udział w kilkudziesięciu sesjach mody, między innymi do Urody, Pani i Wysokich Obcasów, oraz w pokazach Marielli Burani, Teresy Rosati, Diesel i La Copein. Związała się także kontraktem reklamowym z marką Hexeline oraz marką farmaceutyków Evelle. W 2005 została ambasadorką włoskiego domu mody MaxMara. W 2007 była ambasadorem marki Alfa Romeo.

Działalność charytatywna
W 2005 powstała firma „Felicjańska Media”, organizująca pokazy mody, imprezy artystyczne, sesje zdjęciowe. Zyski z imprez prezes firmy Ilona Felicjańska przekazywała na leczenie chorych dzieci.[potrzebne źródło] W 2007 założyła Fundację „Niezapominajka”. 28 grudnia 2007 Fundacja została wpisana do rejestru Organizacji Pożytku Publicznego. Celem Fundacji jest pomoc ofiarom wypadków losowych oraz osobom dotkniętym nieuleczalnymi i przewlekłymi chorobami. Za swoją działalność charytatywną i inspirowanie kobiet Felicjańska została nagrodzona nagrodą „ECCO Walk in Style”. W 2012 rozpoczęła kampanię społeczną skierowaną do kobiet – „Pamiętaj o samokontroli”[6].

Kampanie społeczne
„Pamiętaj o samokontroli”[7][8]
„Rosnę Zdrowo”[9]

Filmografia
2009: Miłość na wybiegu – obsada aktorska
2009: Planeta 51 – obsada
2000: Gunblast Vodka – obsada aktorska

Programy telewizyjne
Występowała w VIII edycji programu Taniec z gwiazdami. Jej partnerem był Robert Kochanek, zajęła 10. miejsce. Jest też współautorką pierwszego polskiego talk-show na antenie Polsatu „Na każdy temat” (1994-1998).

Proces sądowy
29 czerwca 2010 została skazana na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu. Została też zobowiązana do zapłacenia grzywny w wysokości tysiąca złotych na rzecz Społecznego Komitetu Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz pozbawiona prawa jazdy na okres trzech lat[10]. W 2011 w programie Dzień Dobry TVN przyznała się do choroby alkoholowej[11].

Życie prywatne
Była żona Andrzeja Rybkowskiego i matka dwóch synów: Macieja (ur. 2001) oraz Adama (ur. 2002).

Działalność pisarska
23 stycznia 2013 r. ukazała się nakładem wydawnictwa Akurat debiutancka powieść Felicjańskiej – thriller erotyczny pt. „Wszystkie odcienie czerni”
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 30 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *