Ian Somerhalder i jego żona zostali rodzicami


Somerhalder ReedIan Somerhalder (38 l.), którego mogliśmy podziwiać w „Pamiętniku wampirów” i jego żona Nikki Reed, znana z sagi „Zmierzch” (29 l.) powitali na świecie swoje pierwsze dziecko!

Aktorska para, w przeciwieństwie do innych znanych małżeństw, nie opowiada o swoim życiu prywatnym zbyt wiele.

Ich ślub, który odbył się w 2015 roku, utrzymywany był w tajemnicy, a media dowiedziały się o nim po fakcie.

Kilka miesięcy temu wyszło na jaw, że para zostanie rodzicami.

Teraz dowiadujemy się, że dziecko Reed i Somerhaldera, córeczka Bohdi Soleil, jest już na świecie!

Co ciekawe, dziewczynka urodziła się już pod koniec lipca, jednak dopiero teraz informacja ta ujrzała światło dzienne.
źródło: pomponik.pl

Biografia Iana

Ian Joseph Somerhalder (ur. 8 grudnia 1978 w Covington) – amerykański aktor i producent filmowy, model.

W wieku 10 lat rozpoczął karierę modela w agencji Ford. Prezentował się na pokazie letnim w Nowym Jorku, Paryżu, Mediolanie i Londynie. Reklamował bieliznę projektantów takich jak Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Versace, Guess i Gucci. Podpisał kontrakt z agencją DNA Models.

Po gościnnym występie w serialu Miasto na luzie (The Big Easy, 1997) wystąpił w komedii Woody’ego Allena Celebrity (1998) u boku Melanie Griffith, Kennetha Branagha, Winony Ryder, Charlize Theron i Leonarda DiCaprio. Zagrał w serialach: CBS Nowe wcielenie (Now and Again, 1999) z Erikiem Close, Młodzi Amerykanie (Young Americans, 2000) z Kate Bosworth, CBS Kryminalne zagadki Las Vegas (C.S.I.: Crime Scene Investigation, 2002), NBC Prawo i bezprawie (Law & Order: Special Victims Unit, 2003) i CBS Kryminalne zagadki Miami (CSI: Miami, 2003).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Nikki

Nikki Reed (właśc. Nicole Houston Reed, ur. 17 maja 1988 w Los Angeles[1]) to amerykańska aktorka, scenarzystka, piosenkarka oraz modelka znana z roli wampirzycy Rosalie Hale występującej w sadze Zmierzch (2008 – 2012). Rozpoznawalność zdobyła w 2003 roku po premierze filmu Trzynastka w reżyserii Catherine Hardwicke, z którą współpracowała nad scenariuszem i gdzie zagrała główną rolę. Film przyniósł Reed nagrodę na Independent Spirit Award za Najlepszy Debiutancki Występ, jak również wiele innych nominacji.

Reed urodziła się w zachodnim Los Angeles, Kalifornii jako córka Cheryl Houston, kosmetyczki oraz scenografa Setha Reeda. Ma starszego brata Nathana Augusta Reeda oraz młodszego od niej przyrodniego brata Joeya Reeda.

W wielu wywiadach Nikki określała swoje wczesne życie jako „skomplikowane”. Rodzice aktorki rozwiedli się, kiedy miała dwa lata, wychowywana była potem przez matkę. Cheryl Houston ma korzenie czirokeziańskie oraz włoskie, z kolei Seth jest Żydem. Reed nie była wychowywana w żadnej wierze[2], z czasem utożsamiła się z religią żydowską.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 75 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *