Hilary Swank i Ruben Torres rozstali się


Swank i TorresŚlubu nie będzie! Hilary Swank (41 l.) rozstała się z narzeczonym!
Aktorka ma za sobą jedno nieudane małżeństwo. W latach 1997-2007 była żoną aktora Chada Lowe. Po rozwodzie próbowała sobie ułożyć życie m.in. u boku swojego agenta, Johna Campisi.
Przeszło rok temu związała się ze sportowcem Rubenem Torresem. Para była w sobie tak zakochana, że nawet się zaręczyli! Jeszcze trzy miesiące temu przekonywali, że chcą się pobrać. Niestety, do żadnego ślubu nie dojdzie.
Magazyn „People” dowiedział się, że Swank zerwała zaręczyny. Nie wiadomo, co było przyczyną rozpadu związku.
Aktorka chyba nie ma szczęścia do związków.
źródło: pomponik.pl
Biografia Hilary
Hilary Ann Swank (ur. 30 lipca 1974 w Lincoln) − amerykańska aktorka filmowa.
Zdobywczyni Oscara dla najlepszej aktorki w roku 1999 za rolę w filmie Nie czas na łzy oraz w 2005 za rolę w filmie Clinta Eastwooda Za wszelką cenę.
Hilary Swank w dzieciństwie nie marzyła o karierze artystycznej, ale sportowej. Jej pasją było pływanie i gimnastyka artystyczna, w sportach tych odnosiła znaczące sukcesy. Wszystko się jednak zmieniło, kiedy Hilary została zaangażowana do szkolnego teatru i po raz pierwszy wystąpiła na deskach scenicznych. Wtedy zrozumiała, że aktorstwo jest celem jej życia. Mając 16 lat Swank rzuciła szkołę dla kariery aktorskiej. W jej dążeniach do zrobienia kariery aktorskiej wspierała ją matka. To wraz z nią wyjechała do Kalifornii. Obie kobiety na początku pobytu w Los Angeles mieszkały w samochodzie.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz