Hilary Duff i jej chłopak spodziewają się dziecka


Duff-i-KomaHilary Duff (30 l.) spodziewa się drugiego dziecka – córki. Ojcem jest jej obecny chłopak Matthew Koma.

Gwiazda serialu Disneya „Lizzie McGuire” przekazała radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych, zaledwie trzy dni po tym, jak jej starsza siostra Haylie Duff urodziła drugie dziecko.

„Matthew i ja stworzyliśmy małą księżniczkę i jesteśmy bardzo podekscytowani” – podpisała zdjęcie, na którym pozuje z narzeczonym.

Producent muzyczny Koma opublikował to samo zdjęcie na swojej stronie z podpisem: „Zrobiliśmy małą dziewczynkę. Będzie tak piękna i słodka jak jej mama Hilary Duff. Zaczyna się kolejny niesamowity rozdział”.

Aktorka ma już sześcioletniego syna Lukiego z byłym mężem, gwiazdorem hokeja Mikiem Comrie. Z Matthew zaczęła spotykać się w 2016 roku, krótko po tym, jak jej romans z osobistym trenerem Jasonem Walshem nie wypalił. Rozstali się jednak w kwietniu 2017 roku.

Wrócili do siebie pięć miesięcy później – oficjalnie aktorka potwierdziła związek w grudniu 2017 roku podczas wywiadu w amerykańskim talk show „The Talk”. Nie wspomniała wówczas o Koma z imienia, ale ujawniła, że spotyka się z kimś, z kim była wcześniej związana.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Hilary

Hilary Erhard Duff (ur. 28 września 1987 w Houston) – amerykańska aktorka i piosenkarka pop. Aktorka zadebiutowała w filmie Kacper i Wendy w 1998 roku. Jednak sławę przyniosła jej dopiero tytułowa rola w serialu Disneya Lizzie McGuire (2001–2003), który natychmiast stał się hitem. W Polsce emitowany był przez młodzieżową telewizję ZigZap. Po sukcesie jaki odniósł serial, w 2003 do kin trafił pełnometrażowy film opowiadający o dalszych losach bohaterki. Następnie wystąpiła m.in. w popularnym filmie familijnym Fałszywa dwunastka, przygodowym Agent Cody Banks oraz komedii romantycznej Historia Kopciuszka. W 2006 roku zagrała w filmie Dziedziczki u boku swojej starszej siostry Haylie.

Duff stworzyła własną kolekcję ubrań dla nastolatek „Stuff By Hilary Duff”. lalek Barbie oraz małych piesków. W 2006 roku ukazały się również perfumy „With Love”. Obecnie aktywnie prowadzi działalność charytatywną, wspierając różne organizacje. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Matthew

Matthew Koma (ur. 2 czerwca 1987 w Nowym Jorku[1]) – amerykański piosenkarz, autor tekstów oraz DJ. Urodził się w Nowym Jorku, w dzielnicy Brooklyn, a dorastał na wyspie Long Island. Swoją karierę rozpoczynał w punk rocku. Obecnie najczęściej pojawia się w piosenkach EDM. Współpracował z takimi DJ-ami jak Zedd, Tiësto, Hardwell czy Afrojack.

Matthew został zauważony przez Jimmy’iego Lovine, który podpisał z nim kontrakt w wytwórni Interscope Records po obejrzeniu jego akustycznego występu. Koma wydał później swoją pierwszą EP-kę, Parachute w maju 2012 roku, w której napisał i wyprodukował wszystkie utwory. Wiosną 2013 roku, Koma supportował w trasie po Europie Ellie Goulding i Charli XCX. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 19 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *