Herbuś szczerze o związku z Trelińskim


herbus-trelinskiZwiązek Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego należy do najbardziej emocjonujących w polskim show-biznesie. Ta nieoczywista para ma już za sobą kilka poważnych kryzysów, jednak za każdym razem udawało się je im pokonać.

Co ciekawe, wygląda na to, że miłość pary kwitnie teraz lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej!

– Trzeba pielęgnować miłość każdego dnia, nie odpuszczać sobie nawet na chwilę. Wszystko to, co tylko lubisz. Chodzi o to, żeby znaleźć wspólną przestrzeń – jest jedna osoba, jest druga czyli są dwa światy, więc trzeba zbudować ten trzeci, który scementuje dwójkę tych ludzi. Moim zdaniem chodzi tylko o partnerstwo, o to żeby się słuchać, żeby być wrażliwym na swoje potrzeby, nawet różnice, które są w nas. Rozumieć, nie oceniać, nie próbować zmieniać – tylko inspirować – wyznała Edyta Herbuś w rozmowie z serwisem “JastrząbPost.pl”.

Jak udaje się więc tancerce i reżyserowi osiągnąć taką harmonię?

– Okazywanie miłości na co dzień. Nie wystarczy, że ta druga osoba wie, że ja ją kocham – ja muszę okazywać to, żeby ona pamiętała, słyszała i czuła. To chyba oczywiste, że zdarza mi się przygotować kolację dla partnera, na zmianę zresztą dzieliśmy się – każdy ma swój dzień w tygodniu (śmiech). Żartuję oczywiście, bo nie mamy aż tylu wolnych wieczorów, ale dbamy o siebie wzajemnie. Fajny mam związek – powiedziała Herbuś.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono 52 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.