Hemsworth potwierdza zaręczyny z Miley?


cyrus-hemsworthW 2010 roku na planie filmu The Last Song doszło do romantycznego spotkania. Miley Cyrus poznała Liama Hemswortha. Gwiazdorzy szybko zostali para i w maju 2012 roku ogłosili swoje zaręczyny. Związek aktora i skandalistki nie przetrwał jednak najprawdopodobniej z powodu zdrady Liama. Po pięciu latach para znowu się zeszła i najprawdopodobniej odnowiła zaręczyny. Kilka razy Liam i Miley zostali już razem przyłapani przez paparazzi, ale żadne z nich nie komentowało związku.

W najnowszym numerze magazynu GQ Hemsworth zdawkowo skomentował plotki na temat ponownych zaręczyn, a nawet ślubu z Cyrus. Aktor zapytany o to, czy faktycznie Miley zostanie jego żoną, a także dlaczego rozstali się pięć lat temu odparł:

To był bardzo trudny moment dla nas obojga. Ale wtedy oboje zmierzaliśmy w zupełnie inną stronę i to się musiało stać. Byliśmy bardzo młodzi i to była dobra decyzja. Oboje potrzebowaliśmy przerwy.

Ludzie szybko zorientowali się co się dzieje – dodał. Nie musimy się już ukrywać, ani tego komentować. Prawda wyszła już na jaw.
źródło: pudelek.pl

Biografia Miley

Miley Ray Cyrus (ur. jako Destiny Hope Cyrus[3]; 23 listopada 1992[2]) – amerykańska aktorka, wokalistka i autorka tekstów, która zdobyła sławę dzięki głównej roli w serialu Hannah Montana, emitowanym na antenie Disney Channel od 2006 roku. Cyrus była autorką muzyki na ścieżki dźwiękowe sitcomu, Hannah Montana (2006) oraz Hannah Montana 2/Meet Miley Cyrus (2007), wydane przez Walt Disney Records. W 2007 roku podpisała kontrakt z wytwórnią Hollywood Records, który zapoczątkował jej karierę solową. Tego samego roku Miley wyruszyła w trasę Best of Both Worlds Tour, która zaowocowała filmem koncertowym Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert (2008).
W kwietniu 2008 roku Cyrus wydała swój pierwszy album solowy Breakout, który przyczynił się do tego, że wokalistka umieszczona została na liście Top 100 magazynu Time. Kariera filmowa Miley rozpoczęła się wraz z obrazem animowanym Piorun (2008), gdzie dubbingowała Penny, i była kontynuowana rolą w Hannah Montana: Film (2009). Przewodnia piosenka filmu, „I Thought I Lost You”, którą artystka nagrała w duecie z Johnem Travoltą, nominowana była do nagrody Złotego Globu[4].

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Liama

Liam Keith Hemsworth[1], lepiej znany jako Liam Hemsworth (ur. 13 stycznia 1990[2] w Melbourne[3]) – australijski aktor telewizyjny i filmowy.
Urodził się w Melbourne w Australii jako najmłodszy z trzech synów nauczycielki angielskiego Leonie i doradcy usług społecznych Craiga Hemswortha[4][5][6]. Dorastał w Outback w Bulman wraz z dwoma starszymi braćmi: Chrisem (ur. 11 sierpnia 1983) i Lukiem (ur. 5 listopada 1981), którzy zostali także aktorami. Później, kiedy miał 8 lat, wraz z rodziną przeniósł się do Phillip Island[7], na południe od Melbourne, gdzie z braćmi spędził wiele swego czasu na surfingowaniu. W marcu 2009 r Hemsworth przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, aby kontynuować tam karierę aktorską. On i jego brat Chris najpierw zatrzymali się w pensjonacie menedżera Chrisa – Williama Warda, przed wynajęciem własnego mieszkania w Los Angeles[8].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 8 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *