Heidi Klum zareagowała na słowa byłego chłopaka


Kiedis i KlumHeidi Klum (43 l.) odwdzięczyła się byłemu ukochanemu za jego wypowiedź.
Modelka od przeszło dwóch lat jest w związku z młodszym o 13 lat Vito Schnabelem, dla którego zostawiła ochroniarza Martina Kristena. Wcześniej była żoną Seala, miała także krótki romans z Flavio Briatore, z którym ma córkę.
Jednym z jej byłych partnerów jest także wokalista Red Hot Chilli Peppers, Anthony Kiedis (53 l.). Para spotykała się ze sobą przeszło dziesięć lat temu.
Okazuje się, że nadal mają ze sobą dobre relacje. Muzyk w niedawnym wywiadzie dla „People” powiedział wprost, że czas spędzony u boku Klum był jednym z najpiękniejszych okresów w jego życiu.
Teraz ona postanowiła odwdzięczyć się za miłe słowa. „Cudownie, jeśli byli partnerzy nie mają do siebie żalu i potrafią się ze sobą porozumieć po rozstaniu. Z Anthonym spędziliśmy naprawdę wspaniały czas. Miło, że on też o tym powiedział publicznie” – pochwaliła go.
Ciekawe, czy z innymi byłymi też ma taki dobry kontakt…
źródło: pomponik.pl
Biografia Heidi
Heidi Samuel[2][3], bardziej znana jako Heidi Klum (ur. 1 czerwca 1973 w Bergisch Gladbach w Niemczech) – niemiecka modelka.
Karierę rozpoczęła mając 18 lat. W 1992 roku wygrała konkurs organizowany przez magazyn Petra. Początkowo robiła karierę w Paryżu, później przeniosła się do USA i rozpoczęła pracę w Nowym Jorku. To właśnie tam brała udział w pokazach znanej firmy bieliźniarskiej Victoria’s Secret obok takich modelek jak Naomi Campbell, Karolína Kurková czy Gisele Bündchen. W roku 2002 wypuściła na rynek pierwszą serię kosmetyków i perfum oraz wzięła udział w sesji do kalendarza Pirelli 2003. Jej pierwszym mężem był Ric Pipino; rozwiodła się z nim w listopadzie 2002 roku. Drugim mężem był piosenkarz Seal, wcześniej związany z Tyrą Banks, bliską koleżanką Klum – ślub odbył się 10 maja 2005 roku na plaży w Meksyku. Ma dwóch synów – Henry’ego urodzonego 12 września 2005 roku, Johana urodzonego 22 listopada 2006 roku, córkę Leni z Flavio Briatore, która urodziła się 4 maja 2004 roku oraz córeczkę Lou Sulolę urodzoną 9 października 2009. Spotykała się z wokalistą Red Hot Chili Peppers – Anthonym Kiedisem. W styczniu 2012 roku, modelka oraz jej mąż, Seal ogłosili separację po 6 latach małżeństwa, Heidi wystąpiła o rozwód.
Heidi reklamowała produkty Chanel, jej sesje zdjęciowe można było znaleźć w takich magazynach jak Elle, Vogue, Marie Claire, Glamour. Jest także aktorką. W 2006 roku założyła własny program telewizyjny o nazwie „Germany’s Next Topmodel by Heidi Klum”. W marcu 2007 i 2011 roku pojawiły się następne edycje tego programu.
Aktorstwo i modeling
Heidi Klum jest obecnie gospodynią amerykańskiego programu „Project Runaway” filmowanego w Nowej Szkole Projektowania „Parsons”. Heidi była twarzą okładek takich magazynów jak Vogue, Elle czy Marie Claire. Stała się szerzej rozpoznawana dzięki pojawieniu się na okładce ilustrowanej publikacji sportowych stroi kąpielowych oraz dzięki współpracy z agencją modelek Victoria Secret jako jeden z „Aniołków”. Klum była gospodynią pokazów mody Victoria Secret w 2002, 2006, 2007 oraz w 2009 roku. 1 października 2010 roku w New York Post została opublikowana wzmianka o tym jakoby Heidi Klum zakończyła swoją współpracę z Victoria Secret, co zostało później potwierdzone przez samą Klum.
Modelka stała się inspiracją dla Joanne Gair i „użyczyła” swojego ciała w tzw. „body painting works” w kilku edycjach od 1997 do 2010. Klum napisała później wstęp do książki Gair „Body Painting. Masterpieces” na temat malowania na ludzkim ciele.
Poza modelingiem, Klum pojawiła się w kilku programach i serialach telewizyjnych, między innymi w Spin City, Sex and the City, Yes, Dear czy How I Met Your Mother. Heidi zagrała również rozdrażnioną stylistkę fryzur w filmie Blow Dry, olbrzymkę w filmie Ella Enchanted oraz Ursulę Andress w The Life and Death Petera Sellersa. Klum pojawiła się epizodycznie również w Diabeł ubiera się u Prady oraz Perfect Stranger.
Inne przedsięwzięcia, w których Heidi brała udział to taniec oraz gry wideo. Została przedstawiona w grze Wszystko albo Nic o Jamesie Bondzie z 2006 roku jako czarny charakter Dr Katya Nadanova. Klum pojawiła się również w kilku wideoklipach, między innymi u Jamiroquai’ego w Love Foolosophy z albumu „A Funk Odyssey”, u Kelis w Young Fresh n’ New oraz w drugim wideoklipie jej męża, Seala Secret ( Seal 6: Commitment, 2010). Videoklip z mężem przedstawia nagą parę w łóżku, co miało być pomysłem samej Klum.
W lipcu 2007 roku, Forbes przyznał Klum 3 pozycję na liście Najbogatszych Supermodelek Świata ( jej majątek wynosił wówczas 8 milionów dolarów). W 2008 roku, Forbes oszacował dochody Klum na 18 milionów dolarów przyznając jej tym samym 1 pozycję na liście. Heidi Klum wystąpiła w kilku reklamach Volkswagena oraz McDonalda w niemieckiej telewizji.
Projektowanie i inne przedsięwzięcia finansowe
Klum zaprojektowała serię ubrań (w tym jedną dla mężczyzn), przedstawioną w niemieckim katalogu wysyłkowym dla panów „Otto”. Ponadto zaprojektowała obuwie dla „Birkenstock”, biżuterię dla „Mouawad”, serię ubrań dla Jordache oraz stroje kąpielowe, które ukazały się w 2002 roku w wydaniu „Ilustrowanych Strojów Sportowych”. Była jedną z projektantek bielizny damskiej „The Body” dla Victoria Secret. Jej seria biżuterii dla „Mouawad” debiutowała później w telezakupach QVC we wrześniu 2006 roku, gdzie 14 spośród 16 styli zasugerowanych przed modelkę zostało wyprzedanych w ciągu 36 minut. Seria ubrań dla Jordane została wprowadzona w kwietniu 2008.
Klum ma także dwa gatunki perfum swojego imienia: „Heidi Klum” oraz „Me”. Zaprojektowała makijaż dla Victoria Secret jako część ich „Bardzo Seksownej Kolekcji Makijażu” zatytułowanej „The Heidi Klum Collection”. Klum jest również zaangażowana w rozwój imiennika kwiatów róży o nazwie „Heidi Klum”, które są dostępne w Niemczech.
W 2009 roku, Klum została oficjalną ambasadorką lalki Barbie w 50 rocznicę jej produkcji. Powstała również lalka Barbie na wzór modelki. W czerwcu 2010 roku Heidi wraz z mężem oznajmili, że będą robić reality show o nich samych zatytułowany „Love’s Divine” (taką samą nazwę nosi piosenka jej męża, Seala).
W styczniu 2010 roku, Klum wprowadziła 2 linie ubrań dla kobiet w ciąży: „Lavish by Heidi Klum in the Pod” oraz „Loved by Heidi Klum for Motherhood Maternity”. Klum powiedziała: „Doświadczyłam wyzwań modowych podczas moich 4 ciąż i połączyłam moje doświadczenia na temat tego co się nosi w kontekście stylu, komfortu oraz praktyczności i tak powstała ta seria ubrań”.
W październiku 2010 roku, Klum, wraz z „New Balance”, HKNB, wprowadziła serię modnych ubrań sportowych dla pań dostępnych na Amazon.com. Modelka jest „Real Celebrity” na stronie internetowej Stardoll, gdzie ma ona serię wirtualnej biżuterii oraz kolekcji ubrań nazwanych Jordache. Użytkownicy mogą udać się pod adres Heidi oraz wirtualnie przeprowadzić z nią wywiad, wysłać zaproszenie albo ubrać lalkę na wzór Heidi.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Anthony’ego
Anthony Kiedis (ur. 1 listopada 1962 w Grand Rapids w stanie Michigan[1]) – amerykański wokalista grupy funk rockowej Red Hot Chili Peppers.
W 2006 roku piosenkarz został sklasyfikowany na 53. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów wszech czasów według Hit Parader[2].
Rodzice jego ojca przybyli do USA z Litwy na początku XX wieku, a matka ma korzenie angielskie, irlandzkie, francuskie, holenderskie i mohikańskie. Gdy Anthony miał 2 lata, jego rodzice postanowili przeprowadzić się do Kalifornii. Wiązało się to zapewne z ambicjami ojca – aktora i pisarza o pseudonimie Blackie Dammett. Po dwóch latach doszło do separacji rodziców muzyka. Matka zabrała syna z powrotem do Grand Rapids. Bardzo go wspierała. Ciężko pracowała jako sekretarka w firmie prawniczej, aby zapewnić mu edukację i dobre wychowanie. Mieszkali w środowisku niezbyt zamożnej, średniej klasy.
Anthony chodził do szkoły integracyjnej – uczyły się tam dzieci głuche i opóźnione w rozwoju. Spontanicznie stał się obrońcą tych dzieciaków. Miał sporo kłopotów z nauczycielami przez wdawanie się w bójki z chłopakami, którzy dręczyli upośledzone dzieci. Dzieciństwo Anthony spędził z matką, jednak ciągle czekał na moment, kiedy pojedzie do ojca-muzyka, za którym bardzo tęsknił. W końcu 1973, gdy skończył 11 lat zawędrował do słonecznej Kalifornii. Blackie zaanonsował syna rock’n’rollowo – aktorskiemu środowisku Hollywood. Sam widywał się z takimi osobistościami jak John Lennon, Alice Cooper, Keith Moon czy David Bowie. Na pewno sposób w jaki to całe towarzystwo ubierało się, jaką muzykę i sztukę tworzyło, odbiło się na przyszłych fascynacjach Anthony’ego.
Upojony wolnością chłopak z czasem musiał się sam nauczyć, co jest dobre, a co złe, co mu wolno, a czego nie. Wprawdzie ojciec posłał go do dobrej szkoły, lecz nie pilnował, aby syn przykładał się do nauki. Anthony był ambitny i wiedział, że musi iść do szkoły i robił to chętnie. Jednak jego życie przy Blackiem zmieniło się w jedną wielką imprezę. Anthony dorastał szybciej niż jego rówieśnicy. Uczestniczył w imprezach urządzanych przez ojca, upijał się razem z jego znajomymi. Jako nastolatek tato zaproponował mu aby zapalił marihuanę, a mając zaledwie 12 lat, pierwszy raz uprawiał seks z osiemnastoletnią, rudowłosą kobietą swego ojca – Kimberley Smith, która okazała się być prostytutką. Jak sam mówił, dodało mu to pewności siebie w kontaktach z kobietami.
W szkole średniej jego najlepszym przyjacielem był Michael Balzary – Flea oraz Hillel Slovak. Razem, jednak z pewnymi zawirowaniami po drodze, założyli zespół rockowy, który świat ostatecznie poznał jako Red Hot Chili Peppers. Kiedis był pomysłodawcą tej nazwy i uważał, że najlepiej określa ona sceniczny charakter grupy. Anthony czerpie inspirację z muzyki zespołów takich jak: Defunkt, Sly Stone, Stevie Wonder.
Anthony często określany jest mianem lidera zespołu, w rzeczywistości rolę tę pełni Flea (basista). W zespole Kiedis odpowiedzialny jest za teksty i melodie.
Przyznaje, że inspiracje czerpie również z seksu. „To wspaniały materiał do wykorzystania. Tak jak śmierć. Albo każdy inny fundamentalny aspekt ludzkiej egzystencji” – wyjaśnia. Jego znak Zodiaku to Skorpion, co – jak twierdzi – ma duży wpływ na jego osobowość. Kiedis przyznaje się również do tego, że jest obdarzony sporą pobudliwością erotyczną. Przykładem tego jest fakt, że muzyk był pomysłodawcą słynnego występu Red Hotów w skarpetkach (ang. sox on cocks). Polegało to na tym, że czterech członków rockowej grupy dawało koncerty będąc odzianymi jedynie w skarpetki osłaniające genitalia. Czasami występowali także w wymyślnych strojach typu: Wielkie żarówki, które wkładali na głowę, bądź czapki na których płonął ogień. W początkowym okresie działalności scenicznej (lata 80. i 90.) członkowie grupy mieli styczność z narkotykami. Uzależnienie od heroiny omal nie skończyło się dla Anthony’ego śmiertelnie, a jego przyjaciela Hillela Slovaka – pierwszego gitarzystę RHCP –doprowadziło do śmierci.
Pod koniec lat 90. Kiedis oficjalnie oświadczył, że całkowicie zerwał z nałogiem.
Anthony Kiedis odnosi sukcesy nie tylko związane z działalnością Peppersów. W 1976 roku pod pseudonimem Cole Dammet zadebiutował w filmie. Był to „F.I.S.T.”, w którym artysta zagrał syna Sylvestra Stallone’a. W 1993 roku, 17 lat później, Anthony wystąpił w filmie „Sick”. Zagrał potem jeszcze małe role w kilkunastu innych filmach.
Kiedis jest autorem biografii zatytułowanej Blizna (oryg. Scar Tissue), która została bardzo dobrze przyjęta w kręgach fanów zespołu Red Hot Chili Peppers. Scar Tissue to również tytuł jednej z piosenek autorstwa Kiedisa. Anthony tłumaczy, że określenie odnosi się do warstwy doświadczeń i emocji, które każdy z nas gromadzi w ciągu życia. Książka jest bardzo szczera, czasami aż do bólu. Kiedis w różnych wywiadach po wydaniu książki mówił, że żałuje, iż opisał w swojej biografii życie seksualne, a także prywatne ze swoimi kobietami, ale chciał, jak sam powiedział, wystawić karty na stół.
Anthony jest zdeklarowanym wegetarianinem.
Rankiem 2 października 2007 roku w Los Angeles przyszedł na świat synek Anthony’ego Everly Bear Kiedis. Pierwszy człon imienia wybrał Kiedis, zainspirowany nazwą jednego z ulubionych zespołów – The Everly Brothers, drugi człon imienia został wybrany przez matkę dziecka, którą jest amerykańska modelka Heather „Nika” Christie, partnerka Kiedisa w 2004 roku i w latach 2006 – 2008. Anthony był także związany w 2005 roku z modelką, 19-letnią Jessicą Stam.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz