Heidi Klum i Tom Kaulitz są razem?

Te zdjęcia mówią wszystko! 44-letnia niemiecka supermodelka i 28-letni gitarzysta zespołu Tokio Hotel nie wstydzą się swojego uczucia i nie szczędzą sobie czułości na oczach innych. Paparazzi przyłapali Heidi Klum i Toma Kaulitza na gorącym pocałunku i innych czułych gestach w miejscu publicznym.
Klum i Kaulitz po raz pierwszy przyłapani na czułościach w miejscu publicznym. Do sieci trafiły właśnie wykonane 25 marca w Los Angeles zdjęcia modelki i muzyka, na których widać ich namiętny pocałunek. Wygląda więc na to, że fani otrzymali już ostateczne potwierdzenie krążących od jakiegoś czasu plotek o związku tej pary. Przypomnijmy, że o romansie 44-letniej gwiazdy z młodszym od niej o 16 lat członkiem Tokio Hotel zaczęło się mówić w połowie marca, gdy paparazzi przyłapali ich na randce. Co ciekawe, Heidi już wcześniej wzbudziła zainteresowanie fanów niemieckiego zespołu, gdy włożyła na siebie bluzę z oficjalnej kolekcji grupy.
Co tak naprawdę łączy Klum i Toma? Po publikacji pierwszych zdjęć z ich wspólnych wyjść mówiło się głównie o relacji biznesowej. W niemieckich mediach głośno jest bowiem o tym, że Kaulitz i jego brat bliźniak Bill mają dołączyć do obsady nowego sezonu niemieckiego „Top Model”, którego twórczynią i prowadzącą jest właśnie Heidi. Gorące pocałunki i obejmowanie się przy bliskich znajomych zdaje się jednak skłaniać nas do myślenia, że tych dwoje rzeczywiście łączy jednak coś więcej.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Tomie
Tom Kaulitz (ur. 1 września 1989 w Lipsku[1]) – niemiecki muzyk, gitarzysta zespołu Tokio Hotel.
Wraz z bratem bliźniakiem Billem (wokalistą) oraz Georgiem Listingiem (gitara basowa) i Gustavem Schäferem (perkusja) tworzy zespół Tokio Hotel (wcześniej pod nazwą Devilish), wykonujący muzykę pop-rockową.
Tom zaczął fascynować się muzyką w wieku 8 lat, gdy jego mama ponownie wyszła za mąż za Gordona Trumpera. Ojczym braci Kaulitz prowadzi własną szkołę muzyczną „Rock school” i jest gitarzystą zespołu hardrockowego. Pierwsze koncerty braci Kaulitz odbywały się w szkole i okolicznych klubach.
Kilka słów z Wikipedii o Heidi
Heidi Klum, właściwie Heidi Samuel[2][3] (ur. 1 czerwca 1973 w Bergisch Gladbach w Niemczech) – niemiecka modelka i osobowość medialna.
Karierę rozpoczęła mając 18 lat. W 1992 roku wygrała konkurs organizowany przez magazyn „Petra”. Początkowo robiła karierę w Paryżu, później przeniosła się do USA i rozpoczęła pracę w Nowym Jorku. To właśnie tam brała udział w pokazach znanej firmy bieliźniarskiej Victoria’s Secret obok modelek, takich jak np. Naomi Campbell, Karolína Kurková czy Gisele Bündchen. W 2002 roku wypuściła na rynek pierwszą serię kosmetyków i perfum oraz wzięła udział w sesji do kalendarza Pirelli 2003. Była gospodynią pokazów mody Victoria Secret w 2002, 2006, 2007 oraz w 2009 roku. W 2010 roku zakończyła współpracę z tą marką[4].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz