Heidi Klum i jej partner rozstali się?


Klum i SchnabelPlotki o zerwaniu Heidi Klum (44 l.) z partnerem Vito Schnabel (31 l.) potwierdziły się! Dlaczego para po trzech latach postanowiła się rozstać?
Związek pary od początku budził spore kontrowersje. Modelka związała się z młodszym od niej o 13 lat handlarzem dziełami sztuki, gdy była krótko po rozstaniu ze swoim ochroniarzem.
Początkowo nikt nie wierzył, że Schnabel zagrzeje na dłużej miejsca u boku modelki, tym bardziej że na co dzień musi się ona skupić nie tylko na sobie, ale także czwórce swoich dzieci.
Wbrew wszystkiemu, oni trwali ze sobą i nic nie wskazywało na to, że zanosi się na rozstanie.
Tymczasem dowiadujemy się, że Klum i Vito zerwali!
Potwierdziła to sama zainteresowana w rozmowie z „Us Magazine”.
„Nadszedł czas, żeby zrobić sobie przerwę i zastanowić się nad tym wszystkim” – powiedziała.
Według gazety, to ona zainicjowała rozstanie, gdyż miała dojść do wniosku, że nie widzi już przyszłości dla tego związku.
Ich miłość miała zabić także odległość – modelka na co dzień mieszka w Los Angeles, Schnabel najczęściej przebywa w Nowym Jorku, gdzie mieści się jego galeria.
Heidi chyba jednak nie płacze po rozstaniu z partnerem. Ostatnio świetnie bawiła się w towarzystwie Lewisa Hamiltona…
źródło: pomponik.pl
Biografia Heidi
Heidi Klum, właściwie Heidi Samuel[2][3] (ur. 1 czerwca 1973 w Bergisch Gladbach w Niemczech) – niemiecka modelka i osobowość medialna.
Karierę rozpoczęła mając 18 lat. W 1992 roku wygrała konkurs organizowany przez magazyn „Petra”. Początkowo robiła karierę w Paryżu, później przeniosła się do USA i rozpoczęła pracę w Nowym Jorku. To właśnie tam brała udział w pokazach znanej firmy bieliźniarskiej Victoria’s Secret obok modelek, takich jak np. Naomi Campbell, Karolína Kurková czy Gisele Bündchen. W 2002 roku wypuściła na rynek pierwszą serię kosmetyków i perfum oraz wzięła udział w sesji do kalendarza Pirelli 2003. Była gospodynią pokazów mody Victoria Secret w 2002, 2006, 2007 oraz w 2009 roku. W 2010 roku zakończyła współpracę z marką Victoria’s Secret.
Heidi reklamowała produkty Chanel, jej sesje zdjęciowe można było znaleźć w magazynach, takich jak: „Elle”, „Vogue”, „Marie Claire” i „Glamour”. Jest także aktorką. W 2006 roku założyła własny program telewizyjny o nazwie Germany’s Next Topmodel by Heidi Klum. W marcu 2007 i 2011 roku pojawiły się następne edycje tego programu. Heidi Klum jest też gospodynią amerykańskiego programu Project Runaway filmowanego w Nowej Szkole Projektowania „Parsons”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Vito
Vito Schnabel (ur. 1986) [1] to amerykański kurator sztuki i przedstawiciel sztuki współczesnej z siedzibą w Nowym Jorku. Jest synem artysty i reżysera Juliana Schnabel i pierwszej żony Jacqueline Beaurang, projektantki [1]. Uczył się w Saint Ann’s School w Brooklynie.
źródło: en.wikipedia.org

Dodaj komentarz