Hayden Panettiere i jej chłopak rozstali się

kliczko-panettiereHayden Panettiere (28 l.) i jej chłopak Władimir Kliczko (42 l.), którzy jeszcze niedawno snuli ślubne plany, nie są już parą! Związek aktorki i boksera, którzy są rodzicami 4,5-letniej Kai, przechodził już kilka kryzysów. Dotąd jednak wszystkie udawało im się przetrwać i jeszcze niedawno media spekulowały na temat daty ich ślubu.
Niestety, jak się właśnie okazało, do ceremonii nie dojdzie, gdyż para rozstała się!
Być może fakt ten jeszcze długo nie wyszedłby na jaw, gdyby nie paparazzi, którzy zrobili zdjęcia Panettierre z nowym partnerem – 28-letnim aktorem Brianem Hickersonem, który niedawno przeprowadził się do Los Angeles, by „pracować nad swoją karierą aktorską”.
Kiedy informacja o rozstaniu gwiazdy przedostała się do mediów, głos zabrała mama aktorki.
W krótkim wywiadzie dla portalu „Radar Online” potwierdziła doniesienia o rozstaniu jej córki z Kliczko, jednak nie chciała się wypowiadać na temat powodów ich zerwania.
Zdradziła jedynie, że jej Hayden i Władimir nie żywią do siebie urazy i oboje zrobią wszystko, aby ich córka jak najmniej odczuła rozstanie rodziców.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Hayden
Hayden Leslie Panettiere[1][2] (ur. 21 sierpnia 1989) – amerykańska aktorka telewizyjna, filmowa i głosowa, modelka i piosenkarka.
Urodziła się w Pasilades w Nowym Jorku w rodzinie katolickiej[3] jako córka Lesley R. Vogel, aktorki opery mydlanej, i Alana Lee „Skipa” Panettiere, podporucznika remizy strażackiej[4]. Jej młodszy brat Jansen Rayne Panettiere (ur. 25 września 1994) został też aktorem[5].
Od 11 miesiąca aż do czterech lat życia występowała w ponad pięćdziesięciu reklamach[6]. Ukończyła South Orangetown Middle School[3] w Nowym Jorku. W operze mydlanej ABC Tylko jedno życie (One Life to Live, 1994–1997) zagrała Sarah Roberts, ale została dostrzeżona w roli Lizzie Spaulding w operze mydlanej CBS Guiding Light (1998–2000)[6]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Władimirze
Wołodymyr Wołodymyrowycz Kłyczko[2] (ukr. Володимир Володимирович Кличко), Władimir Władimirowicz Kliczko[2] (ros. Владимир Владимирович Кличко), (ur. 25 marca 1976 w Semipałatyńsku) – ukraiński bokser wagi ciężkiej, były mistrz świata organizacji IBF, WBO, IBO oraz superczempion WBA. Młodszy brat pięściarza Witalija Kłyczki.
Największym sukcesem Kłyczki w boksie amatorskim był złoty medal w wadze superciężkiej zdobyty na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie w 1996. Kłyczko był też pięciokrotnym mistrzem Ukrainy, wicemistrzem Europy z 1996, mistrzem Europy juniorów z 1993 oraz srebrnym medalistą mistrzostw świata juniorów z 1994. Jego bilans walk amatorskich to 112 walk wygranych i tylko 6 porażek. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz