Halina Mlynkova zamieściła pierwsze zdjęcie z partnerem


Halina Mlynkova dotąd raczej stroniła od pokazywania swojego ukochanego w mediach społecznościowych. Teraz zrobiła wyjątek. Fani zachwyceni!
Halina po rozwodzie z milionerem Leszkiem Wronką, z którym mieszkała w Czechach, wróciła do Warszawy.
Tu poznała nową miłość, autora tekstów, Marcina Kindlę. Para zakochała się w sobie, a w lipcu przyszedł na świat ich syn, Leo.
Wcześniej wokalistka wyjawiła, że przestała już wierzyć, że zajdzie w ciążę i kiedy dowiedziała się, że zostanie po raz drugi mamą, była przeszczęśliwa.
Na profilu instagramowym Haliny próżno szukać romantycznych fotek z ukochanym, nie pokazuje także swoich pociech – malutkiego Leo i nastoletniego Piotra z małżeństwa z Łukaszem Nowickim.
Teraz jednak zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie z partnerem. Okazją ku temu były jego urodziny. Halina zamieściła życzenia dla ukochanego, a fotka była tylko dodatkiem.
Na czarno-białej romantycznej fotografii para patrzy sobie w oczy, a partner Haliny trzyma ją w objęciach.
Mężczyzna udzielił się też w komentarzach, wyznając miłość matce swojego syna i podziękował jej za życzenia.
Fani zgodnie orzekli, że piękna z nich para. Chyba nie sposób się nie zgodzić!


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Halinie
Halina Mlynkova (cz. Halina Mlynková), primo voto Nowicka, secundo voto Wronka; ur. 22 czerwca 1977 w Trzyńcu) – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, okazjonalnie także prezenterka telewizyjna i aktorka pochodząca z Zaolzia.
W latach 1998–2003 wokalistka zespołu Brathanki, z którym wydała dwa albumy studyjne: Ano! (2000)[1] i Patataj (2001)[2] i wypromowała przeboje: „Czerwone korale”, „Gdzie ten, który powie mi”, „Siebie dam po ślubie” i „W kinie, w Lublinie – kochaj mnie”. Za sprzedaż pierwszego albumu zdobyli czterokrotnie platynową płytę[3], za drugi album otrzymali Fryderyka za album roku etno/folk[4]. Od 2003 artystka solowa, wydała trzy albumy studyjne: Etnoteka (2011)[5], Po drugiej stronie lustra (2013)[6] i Życia mi mało (2016)[7]. Drugi album promowała singlem „Ostatni raz”, z którym zwyciężyła w konkursie „SuperPremier” podczas LI Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu[8]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Marcinie
Marcin Krzysztof Kindla (ur. 7 listopada 1979 w Świętochłowicach) – polski wokalista, multiinstrumentalista, autor tekstów i piosenek.
W 1995 wraz z bratem Robertem założył w Świętochłowicach grupę muzyczną Kindla[1]. W 2002 zespół nagrał swoją debiutancką płytę, zatytułowaną Niebo bez gwiazd[2], natomiast ostatnim ich albumem było wydawnictwo Nowy dzień, promowane przez singel „Koniec”[3].
1 stycznia 2011 zespół Kindla zawiesił swoją działalność, a wokalista rozpoczął solową karierę[4].
W 2011 Marcin Kindla zaangażował się w kampanię społeczną Kołysanki z miłością, w ramach której wyprodukowano album z aranżacjami wokalisty, wyprzedany całkowicie w ilości 9000 egzemplarzy[5]. W tym samym roku wydano także pamiątkowy album Odnalezione piosenki, nagrany ku pamięci Bogdana Łyszkiewicza. W projekcie upamiętniającym tragicznie zmarłego wokalistę zespołu Chłopcy z Placu Broni prócz Marcina wzięli udział także m.in. Muniek Staszczyk, Andrzej Krzywy czy Maciej Balcar[5]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz