Halina Mlynkova: Jej mąż nie chce słyszeć o powiększeniu rodziny


Mlynkova WronkaHalinka Mlynkowa nie może narzekać na brak obowiązków zawodowych. Mimo to, w ostatnim czasie zaczęła coraz częściej myśleć o zajściu w ciążę. Jednak jak podaje „Fakt”, piosenkarka ma spory problem, ponieważ jej mąż Leszek Wronka nie chce słyszeć o kolejnym dziecku.

– Leszek ma na utrzymaniu troje dzieci, które ma z trzema różnymi kobietami. Jedna z byłych partnerek zatruwa mu ostatnio życie, co mocno zniechęciło go do brania na siebie kolejnych zobowiązań. Doświadczenie nauczyło go, że życie może się różnie potoczyć – powiedział w rozmowie z tabloidem znajomy pary.

Jak się okazuje Halinka zapragnęła mieć dziecko po namowach trzynastoletniego Piotra, syna z małżeństwa z Łukaszem Nowickim. Dlatego jest mocno zasmucona zachowaniem męża. – Halina nie rozumie Leszka. Uważa, że skoro mąż ją kocha, to powinien się zgodzić na powiększenie rodziny – powiedział informator gazety.
źródło: gwiazdy.wp.pl

Biografia Halinki

Halina Mlynkova-Wronka (czes. Halina Mlynková) (ur. 22 czerwca 1977 w Nawsiu) – polska piosenkarka i autorka tekstów pochodząca z Zaolzia, wokalistka zespołu Brathanki w latach 1998–2003.

W liceum występowała w Zespole Pieśni i Tańca „Olza”. W latach 1995–1997 prowadziła Gorolski Święto, imprezę folkową organizowaną w Jabłonkowie. Wiosną 1998 została wokalistką zespołu Brathanki, z którym nagrała dwie płyty: Ano! i Patataj oraz takie przeboje jak: „Czerwone korale”, „W kinie, w Lublinie – kochaj mnie” czy „Gdzie ten, który powie mi”. Wiosną 2003 odeszła z zespołu.

W 2003 ukazała się składanka zatytułowana Ladies, na której znalazł się nagrany przez Mlynkovą cover utworu „To były piękne dni” z repertuaru Haliny Kunickiej.

W 2007 wzięła udział w szóstej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami, jej partnerem tanecznym był Robert Rowiński[3]. Z powodu kontuzji podczas prób do czwartego odcinka programu piosenkarka musiała zrezygnować z dalszego udziału w show, plasując się tym samym na jedenastym miejscu[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 61 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *