Halina Mlynkova i Leszek Wronka – profil pary


Mlynkova Wronka
Halina Mlynkova (cz. Halina Mlynková; ur. 22 czerwca 1977 w Nawsiu) – polska piosenkarka i autorka tekstów i muzyki, prezenterka telewizyjna i aktorka pochodząca z Zaolzia.
Kompozytor, producent muzyczny i reżyser Leszek Wronka urodził się w 1960 roku w Cieszynie.

Początek związku

Halina i Leszek poznali się w 2012 roku na planie programu „Bitwa na Głosy”, gdzie drużyna Haliny zajęła trzecie miejsce. – Tym głównym momentem, kiedy się zakochałem było, że Halina przefarbowała włosy, bo ja lubię blondynki. Znałem Halinę dużo lat wcześniej, ale nie miałem okazji poznać ją osobiście. W momencie, gdy przyjęła propozycję, że wystąpi w “Bitwie na głosy”, to poznaliśmy się. Przyszła, spojrzała mi w oczy, ja jej i wtedy było jasne, że nasze losy się splotą – powiedział Leszek.
źródło: plotek.pl i fakt.pl

Zaręczyny

Nie znamy dokładnej daty zaręczyn tej pary, ale na stronie polki.pl w artykule z dnia 15.04.2014 czytamy: „Są parą od roku i właśnie się zaręczyli. Halina Mlynkova i Leszek Wronka wrócili z Pragi, gdzie kręcili materiał dla „Dzień dobry TVN” jako narzeczeni.”
źródło: polki.pl

Ślub

Halina i Leszek wzięli ślub 14 lutego 2015 roku. Ślub pary odbył się w klasztorze benedyktyńskim na wzgórzach czeskiej Pragi. Tego dnia parze towarzyszyli najbliżsi, w tym znane osobistości ze świata show-biznensu. Wśród nich nie zabrakło czeskiego piosenkarza Karela Gotta, który prywatnie przyjaźni się z Leszkiem Wronką i na ślubie był jego świadkiem. Była też Ewa Farna. Halina kupiła sobie aż trzy suknie ślubne. Każda kosztowała średnio około 10 tysięcy złotych. Halina postawiła na długi tren i krótki welon zdobiony koronką. Wszyscy goście biorący udział w ceremonii otrzymali pamiątkową monetę w eleganckim pudełeczku ozdobionym inicjałami pary młodej. Wyjątkowe zdjęcia ze ślubu Haliny i Leszka wykonała znana fotograf Marta Wojtal, która często współpracuje z gwiazdami.
źródło: pudelek.pl i gala.pl

Rozstanie

We wrześniu 2020 media pisały o rozstaniu pary. Podczas rozmowy Haliny z Agatą Młynarską na jej Instagramie padły słowa, które potwierdziły rozstanie.
źródło: pomponik.pl

Wspólne dzieci

Nie znaleźliśmy w necie informacji czy Halina i Leszek mają wspólne dziecko/dzieci.

(Odwiedzono: 13 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *