Halina Mlynkova i jej partner świętują 2 rocznicę ślubu


Mlynkova WronkaHalina Mlynkova i Leszek Wronka wzięli ślub dokładnie 14 lutego 2015 roku. Zakochani kilka dni temu świętowali drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji Mlynkova dodała na swoim Instagramie niepublikowane dotąd zdjęcie z uroczystości.
Tylko magazyn „Gala” otrzymał wówczas zaproszenie na ślub Haliny z Leszkiem. Para dała im szansę towarzyszenia im w tym wyjątkowym dniu.
Mlynkova i Wronka pobrali się 14 lutego 2015 roku. Para poznała się w 2012 roku w jednym z programów telewizyjnych. Ona, uwielbiana przez Polaków, zdolna i piękna piosenkarka. On – poważny biznesmen i słynny czeski producent. Odpowiada m.in. za sukces Ewy Farnej. Trzy lata później Halina i Leszek wyprawili huczne wesele na 300 gości, a w tej wzruszającej ceremonii towarzyszyła im „Gala”.
Ślub pary odbył się w klasztorze benedyktyńskim na wzgórzach Pragi. Tego dnia parze towarzyszyli najbliżsi, w tym znane osobistości ze świata show-biznensu. Wśród nich nie zabrakło czeskiego piosenkarza Karela Gotta, który prywatnie przyjaźni się z Wronką i na ślubie był jego świadkiem Wszyscy goście biorący udział w ceremonii otrzymali pamiątkową monetę w eleganckim pudełeczku ozdobionym inicjałami pary młodej.
Wyjątkowe zdjęcia ze ślubu Haliny wykonała znana fotograf Marta Wojtal, która często współpracuje z gwiazdami, które cenią ją za profesjonalizm i wyjątkowe oko do kobiecego piękna. Wielokrotnie współpracowała z Mlynkovą, również z Martyną Wojciechowską, Mariną Łuczenko czy Danutą Stenką. To właśnie Marta Wojtal fotografowała Łuczenko na łonie natury. Sesja trafiła później do „Gali”.
Panna młoda po uroczystości zaślubin zamieniła kreację do ziemi na równie piękną, ale znacznie krótszą sukienkę od Ewy Ciepielewskiej. Zaproszeni goście bawili się przy dźwiękach czeskiej i polskiej muzyki. Para poprosiła gości, by zamiast prezentów ślubnych zrobili zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji „Mimo Wszystko”. Halinka i Leszek byli tego dnia bardzo szczęśliwi i na każdym kroku okazywali sobie uczucie.
Mlynkova-Wronka-slub
źródło: gala.pl
Biografia Halinki
Halina Mlynkova-Wronka (czes. Halina Mlynková) (ur. 22 czerwca 1977 w Nawsiu) – polska piosenkarka i autorka tekstów pochodząca z Zaolzia, wokalistka zespołu Brathanki w latach 1998–2003.
W liceum występowała w Zespole Pieśni i Tańca „Olza”. W latach 1995–1997 prowadziła Gorolski Święto, imprezę folkową organizowaną w Jabłonkowie. Wiosną 1998 została wokalistką zespołu Brathanki, z którym nagrała dwie płyty: Ano! i Patataj oraz takie przeboje jak: „Czerwone korale”, „W kinie, w Lublinie – kochaj mnie” czy „Gdzie ten, który powie mi”. Wiosną 2003 odeszła z zespołu.
W 2003 ukazała się składanka zatytułowana Ladies, na której znalazł się nagrany przez Mlynkovą cover utworu „To były piękne dni” z repertuaru Haliny Kunickiej.
W 2007 wzięła udział w szóstej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami, jej partnerem tanecznym był Robert Rowiński[3]. Z powodu kontuzji podczas prób do czwartego odcinka programu piosenkarka musiała zrezygnować z dalszego udziału w show, plasując się tym samym na jedenastym miejscu[4].
W 2009 Mlynkova nagrała piosenkę „Bez słów” na płytę Piotra Rubika zatytułowaną RubikOne[5]. W 2011 objęła funkcję trenera drużyny z Cieszyna w pierwszej edycji programu TVP2 Bitwa na głosy, w której grupa zajęła trzecie miejsce.
6 czerwca 2014 wygrała konkurs „SuperPremiery” podczas LI Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, wykonując utwór „Ostatni raz”[6]. Podczas festiwalu otrzymała również nagrodę fotoreporterów i dziennikarzy. 7 listopada gościnnie zasiadła w jury programu SuperSTARcie. 31 grudnia poprowadziła koncert Sylwester z Dwójką, emitowany w telewizji TVP2[7].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz