Halejcio i Barański zamieszkali razem?


halejcio baranskiMiłość rodzącą się między Klaudią Halejcio i Tomaszem Barańskim mogli na żywo obserwować widzowie 14. edycji Tańca z gwiazdami. Po ich pocałunku w finale ognistego tanga nawet jurorka Iwona Pavlović wyznała, że się zawstydziła.
Klaudia i Tomek szli jednak w zaparte, że łączy ich tylko przyjaźń i wspólne treningi. Z czasem wyszło na jaw, że rzeczywiście nie mieli wtedy głowy do ujawniania prawdy o ich związku. Podczas treningów Barański zaczął odczuwać ból w okolicach nerek. Początkowo bagatelizował objawy, jednak w końcu poszedł do lekarza. Badanie USG ujawniło guza na nerce. Konieczna była natychmiastowa operacja. Na szczęście Tomasz szybko wrócił do zdrowia. Obecnie, w 16. edycji show trenuje z Tatianą Okupnik.
Podobno choroba Tomasza bardzo umocniła jego związek z Klaudią, która wspierała go podczas leczenia. Uznali, że skoro przetrwali taką próbę to nie ma już przeszkód, by zamieszkać razem.
Klaudia nie widzi świata poza Tomkiem – ujawnia znajomy aktorki. On jest dla niej naprawdę wspaniały. Bardzo się kochają. Nic dziwnego, że postanowiła się do niego wprowadzić.
Halejcio wierzy, że 10-letnia różnica wieku nie będzie dla nich problemem. Dla Tomka związek z Klaudią jest pierwszy poważnym od czasu rozstania z Edytą Herbuś.
źródło: pudelek.pl

Dodaj komentarz