Halejcio i Barański na wakacjach na Bali


halejcio baranskiKlaudia Halejcio i Tomasz Barański tworzą parę od 2014 r. Wszystko zaczęło się przy okazji ich treningów do Tańca z gwiazdami. Ostatnio zakochali wyjechali na wakacje na Bali.
Halejcio to aktorka znana z takich seriali, jak Złotopolscy, Rezydencja czy Pierwsza miłość. Szerszej publiczności dała się poznać również jako utalentowana tancerka. W pierwszej edycji Tańca z gwiazdami organizowanej przez telewizję Polsat zajęła 4. miejsce. Tańczyła w parze z Barańskim.

Jednak udział w show dał jej coś więcej niż tylko nowe umiejętności i fanów. Niemal od początku programu było widać, że między aktorką i tancerzem narodziło się płomienne uczucie. Plotki te potwierdziły się. Dzisiaj tworzą jedną z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie.

Ich związek został poddany trudnej próbie. U Barańskiego wykryto w 2014 r. nowotwór nerki. Tak mówili o tym czasie w ekskluzywnym wywiadzie udzielonemu Gali w tym roku:

Wszystko, co się wtedy wydarzyło, dało nam siłę, by teraz podążać za swoimi marzeniami. Nasz związek ma solidne podstawy – trudne początki tworzą mocną więź. Mam nadzieję, że na lata – powiedział.

Ostatnio zakochani wybrali się na wakacje na Bali. Klaudia relacjonuje ich pobyt tam w mediach społecznościowych. Nie brakuje rajskich widoków, luksusowych wnętrz oraz gorącego słońca. Zobaczcie, jak aktorka i jej partner Tomasz wypoczywają w tym egzotycznym zakątku świata.

Halejcio i Baranski
źródło: gala.pl i instagram.com

Biografia Klaudii

Klaudia Halejcio (ur. 13 września 1990 w Warszawie) – polska aktorka telewizyjna i filmowa.

Studentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku psychologia społeczna[1]. Gra od czwartego roku życia[2]. W latach 2000–2005 brała udział w przedstawieniu Uroczystość w Teatrze Rozmaitości w Warszawie[3]. Znana głównie z seriali Złotopolscy, Pierwsza miłość, Rezydencja, Przepis na życie i Hotel 52[4][5][6]. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie Popiełuszko. Wolność jest w nas w reżyserii Rafała Wieczyńskiego[7].

Od 7 marca do 9 maja 2014 brała udział w pierwszej emitowanej przez Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Zajęła 4 miejsce. Jej partnerem tanecznym był Tomasz Barański[8].

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Tomasza

Tomasz Barański (ur. 19 grudnia 1980 w Kielcach) – polski tancerz zawodowy, choreograf, instruktor tańca sportowego.

Naukę tańca rozpoczął w wieku 10 lat w należącej do Małgorzaty Nity i Roberta Kupisza Szkoły Tańca i Wdzięku „Step by Step” mieszczącej się w domu kultury „Sabat” na Osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach[1][2][3].

W ramach występów w szkole trzykrotnie zdobył tytuł Mistrzów Polski formacji tanecznych oraz trzy Puchary Polski; w parze z Edytą Herbuś zdobył m.in. tytuł międzynarodowych mistrzów Czech do lat 14 i II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski Juniorów oraz osiągnął Międzynarodową Mistrzowską klasę „S” w tańcu latynoamerykańskim[4]. Brał także udział w produkcji kilkunastu odcinków programu „Dance ma sens” reżyserowanego przez Leszka Kumańskiego[1].

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 18 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *