Hailey Baldwin i jej partner: modelka potwierdziła ślub


Hailey Baldwin oficjalnie zmieniła nazwisko! 21-latka, która od kilku tygodni jest żoną Justina Biebera, w końcu postanowiła obwieścić to światu. Modelka od teraz na Instagramie nazywa się Hailey Bieber!
Hailey zmieniła nazwisko na Bieber! Modelka zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie, którzy wczoraj na jej profilu mogli zobaczyć nie tylko nowe seksowne zdjęcie, ale również nową nazwę użytkownika. Gwiazda w serwisie społecznościowym nie nazywa się już Hailey Baldwin, ale… Hailey Bieber! Powinno to w końcu uciszyć spekulacje na temat tego, czy para jest lub nie jest małżeństwem. Modelka zmianą nazwy na Instagramie dała wszystkim jasny przekaz – „tak, jestem Panią Bieber”.
Baldwin i Bieber pobrali się we wrześniu. Para zdecydowała się pobrać po zaledwie paru miesiącach narzeczeństwa. Spieszyło im się do tego stopnia, że nawet nie zdążyli podpisać intercyzy. Wiemy też, że świadkiem był przyjaciel Justina z kościoła, Josh Mehl, a ślubu cywilnego młodej parze udzielił Jeffrey Quinn. Pomimo tego, że wciąż mają w planach wyprawić wystawną ceremonię oraz wziąć ślub kościelny, to Justin i Hailey formalnie są już mężem i żoną.
Baldwin już kilka tygodni temu, zarejestrowała swoją linię odzieżową pod nazwą „Hailey Bieber”. Jak widać była to tylko zapowiedź tego, czego doczekaliśmy się teraz. Modelka oficjalnie przedstawia się jako Hailey Rhode Bieber.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Hailey
Hailey Rhode Baldwin (ur. 22 listopada 1996 r.) to amerykańska modelka i osobowość telewizyjna. Jest córką aktora Stephena Baldwina.
Baldwin urodziła się w Tucson w Arizonie, jest córką aktora Stephena Baldwina, najmłodszego z braci Baldwin, oraz grafikiczki Kennya Deodato Baldwin. Jej matka jest Brazylijką pochodzenia włoskiego i portugalskiego, a jej ojciec jest pochodzenia angielskiego, irlandzkiego, szkockiego, francuskiego i niemieckiego. Dziadkiem Hailey jest brazylijski muzyk Eumir Deodato. [3]
Pierwszą agencją modelek, z którą Baldwin podpisała kontrakt, była nowojorska agencja Ford Models. [4] Początkowo pojawiała się w takich czasopismach jak Tatler, LOVE, V i i-D. [5] [6] [7] [8] Jej pierwsza kampania reklamowa dotyczyła marki odzieżowej French Connection zimą 2014 roku. [9] W październiku 2014 roku Hailey zadebiutowała na wybiegu dla Topshop [10] i francuskiej projektantki mody Soni Rykiel [11]. W grudniu 2014 roku brała udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Love, która wyprodukowała także krótki film nakręcony przez fotografa Daniela Jacksona, który ukazał się na oficjalnym kanale YouTube’a. Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org
Kilka słów z Wikipedii o Justinie
Justin Drew Bieber[3] (ur. 1 marca 1994[4] w London, Ontario) – kanadyjski piosenkarz popowy/R&B, autor tekstów i aktor[5][6], laureat Nagrody Grammy 2015[7] oraz Brit Awards 2016[8][9].
Bieber został „odkryty muzycznie” za pośrednictwem serwisu internetowego YouTube w 2008 roku przez Scootera Brauna, który następnie objął funkcję jego menedżera[10]. Braun zaaranżował spotkanie Biebera z Usherem, a krótko po tym Justin związał się z Raymond Braun Media Group (RBMG), czyli joint venture pomiędzy Braunem i Usherem, by następnie podpisać kontrakt płytowy z wytwórnią Island Records, zaoferowany przez L.A. Reida[11][12][13].
W czerwcu 2011 magazyn „Forbes” umieścił Biebera na 2. miejscu listy najlepiej opłacanych postaci show-biznesu poniżej 30 roku życia; w okresie 12 miesięcy zarobił on bowiem 53 miliony dolarów[16]. Bieber był jednocześnie najmłodszą osobą, a zarazem jednym z zaledwie 7 muzyków w zestawieniu. Z kolei w 2012 roku „Forbes” wyróżnił go na 3. pozycji zestawienia najbardziej wpływowych postaci show-biznesu, z rocznym dochodem w wysokości 55 milionów dolarów[17]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz