Gwyneth Paltrow i jej partner: plotki o zaręczynach potwierdzone


Paltrow-FalchukInformacje tabloidów na temat Gwyneth Paltrow (45 l.) i jej partnera jednak okazały się prawdziwe! Aktorka po rozwodzie z Chrisem Martinem (40 l.) związała się ze scenarzystą Bradem Falchukiem (46 l.).

Rok temu pojawiły się w tabloidach pogłoski, że para się zaręczyła, jednak nikt nie potwierdził tych informacji.

Teraz dowiadujemy się, że nie były to zwykłe plotki i faktycznie ukochany wręczył pierścionek Paltrow, a ona powiedziała „tak”!

Informacje te potwierdziła teraz osoba z bliskiego otoczenia aktorki w programie „Entertainment Tonight”.

Gratulujemy!
źródło: pomponik.pl

Kilka słów z Wikipedii o Bradzie

Brad Falchuk (urodzony 01 marca 1971) jest pisarzem telewizyjnym, reżyserem i producentem. On jest najbardziej znany z tego że współtworzy komediodramat serialu Glee i horror-drama serialu antologia American Horror Story. Był również pisarzem i producentem wykonawczym serialu Bez skazy.

Falchuk urodził się w Newton w stanie Massachusetts. [1] Jego matką jest Nancy Falchuk, przewodnicząca amerykańskiej kobiecej organizacji żydowskiej Hadassa (od 2007 r.) [2]. Ma starszego brata, Evana (ur.1969). [1] Falchuk uczęszczał do Beaver Country Day School. [1] W liceum starał się wyróżniać spośród kolegów z klasy, nosząc codziennie krawat do szkoły i ogłaszając się republikaninem [3]. Powiedział: „Zawsze starałem się wyglądać elegancko, bo nie czułem się inteligentnie”. [3] W liceum grał w baseball, koszykówkę i lacrosse, później uczęszczał do American Film Institute. [3] Ukończył Hobart i William Smith Colleges w 1993 roku. [4]
źródło: tylko en.wikipedia.org

Kilka słów z Wikipedii o Gwyneth

Gwyneth Kate Paltrow (ur. 27 września 1972 w Los Angeles) – amerykańska aktorka, reżyser i scenarzystka filmowa.

Urodziła się w mieszanej rodzinie jako jedyna córka i starsze dziecko reżysera i producenta telewizyjnego Bruce’a Paltrowa (ur. 26 listopada 1943, zm. 3 października 2002) oraz aktorki Blythe Danner (ur. 3 lutego 1943), ma młodszego brata Jake’a (ur. 26 września 1975).

Przodkowie aktorki mieszkali w zaborze rosyjskim. Rodzina ojca zakorzeniona była w XVII wiecznej Rosji[1], skąd członkowie rodziny przeprowadzali się na zachód, na obszar Wielkiego Ks. Litewskiego. Meyir Paltrowitz, pradziadek aktorki urodził się w Bostonie, był synem Simchy Paltrowicza (ze wsi Łuby-Kurki, od 1872 w USA[2]) i Tsipory Levitanski[1]. Simcha był okresowo rabinem w Nowogrodzie[3] (gazeta „Dziennik” podaje że w Krakowie[4], choć Gwyneth Paltrow nazwy tego miasta nie wymienia, a powołuje się na pochodzenie rodziny ojca z Białorusi[1]).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 138 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *