Gwyneth Paltrow i jej chłopak zaręczyli się


Paltrow-FalchukGwyneth Paltrow (44 l.) szykuje się do ślubu?!
Aktorka przeszło dwa lata temu rozstała się ze swoim mężem i ojcem dwójki dzieci, Chrisem Martinem (39 l.). Ich rozwód zszokował wielu, gdyż uchodzili za idealną parę.
Po rozstaniu oboje zaczęli układać sobie życie z nowymi partnerami. Muzyk przez jakiś czas był partnerem Jennifer Lawrence, a Gwyneth usidliła reżysera Brada Falchuka (45 l.).
Co ciekawe, jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że związek aktorki rozpadł się, a ona sama coraz częściej myśli o powrocie do męża.
Teraz okazuje się, że były to jedynie zwykłe plotki. Paltrow i Falchuk zjawili się bowiem ostatnio na imprezie Jaya Z, a jakby tego było mało, aktorka przedstawiała gościom swojego ukochanego jako jej narzeczonego!
Zagraniczne media donoszą także, że na jej serdecznym palcu lśnił okazały pierścionek.
Niewykluczone zatem, że za jakiś czas zobaczymy Gwyneth w sukni ślubnej!
źródło: pomponik.pl
Biografia Brada
Brad Falchuk (urodzony 01 marca 1971) jest pisarzem telewizyjnym, reżyserem i producentem. On jest najbardziej znany z tego że współtworzy komediodramat serialu Glee i horror-drama serialu antologia American Horror Story. Był również pisarzem i producentem wykonawczym serialu Bez skazy.
Biografia Gwyneth
Gwyneth Kate Paltrow (ur. 27 września 1972 w Los Angeles) – amerykańska aktorka, reżyser i scenarzystka filmowa.
Urodziła się w mieszanej rodzinie jako jedyna córka i starsze dziecko reżysera i producenta telewizyjnego Bruce’a Paltrowa (ur. 26 listopada 1943, zm. 3 października 2002) oraz aktorki Blythe Danner (ur. 3 lutego 1943), ma młodszego brata Jake’a (ur. 26 września 1975).
Przodkowie aktorki mieszkali w zaborze rosyjskim. Rodzina ojca zakorzeniona była w XVII wiecznej Rosji[1], skąd członkowie rodziny przeprowadzali się na zachód, na obszar Wielkiego Ks. Litewskiego. Meyir Paltrowitz, pradziadek aktorki urodził się w Bostonie, był synem Simchy Paltrowicza (ze wsi Łuby-Kurki, od 1872 w USA[2]) i Tsipory Levitanski[1]. Simcha był okresowo rabinem w Nowogrodzie[3] (gazeta „Dziennik” podaje że w Krakowie[4], choć Gwyneth Paltrow nazwy tego miasta nie wymienia, a powołuje się na pochodzenie rodziny ojca z Białorusi[1]).
W latach 90. XX wieku związana była z aktorem Bradem Pittem[6]. 5 grudnia 2003 poślubiła Chrisa Martina, lidera rockowej grupy Coldplay. Mają dwójkę dzieci: córkę Apple Blythe Alison (ur. 14 maja 2004) i syna Mosesa Bruce’a Anthony’ego (ur. 8 kwietnia 2006). W marcu 2014 roku Paltrow ogłosiła, że po 10 latach małżeństwa rozstała się z Martinem, określając ten proces jako „świadome odpięcie” (conscious uncoupling)[7][8]. W kwietniu 2015 roku Paltrow wystąpiła o rozwód z Martinem[9].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz