Gwyneth Paltrow i Brad Falchuk wzięli ślub?


Paltrow-FalchukGwyneth Paltrow (46 l.) i jej ukochany, Brad Falchuk (47 l.), powiedzieli sobie „tak”. Kto pojawił się na ceremonii?

Aktorka i scenarzysta są ze sobą od ponad dwóch lat. W styczniu tego roku ogłosili swoje zaręczyny i od tego czasu media nieustannie spekulowały na temat daty ich ślubu.

Teraz są już małżeństwem! Para pobrała się w sobotę, 29 września, a ceremonia odbyła się w posiadłości rodziny Paltrow na obrzeżach Nowego Jorku.

Na ślub zostali zaproszeni jedynie najbliżsi członkowie rodzin pary, a także przyjaciele, również ci z show-biznesu, m.in. Cameron Diaz, Steven Spielberg oraz Robert Downey Jr.

Co ciekawe, wbrew wcześniejszym doniesieniom, na ślubie zabrakło byłego męża Gwyneth, Chrisa Martina, z którym gwiazda utrzymuje przyjazne relacje.

Wygląda na to, że dzień po uroczystości aktorka zdecydowała się w wymowny sposób pochwalić się, że jest mężatką. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie dłoni, na których widzimy obrączki.

Nowożeńcom Gratulujemy.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
tagi: wyszła za mąż, jego żona

Kilka słów z Wikipedii o Gwyneth

Gwyneth Kate Paltrow[1][2][3] (ur. 27 września 1972 w Los Angeles) – amerykańska aktorka, reżyserka i scenarzystka filmowa.

Urodziła się w mieszanej rodzinie jako jedyna córka i starsze dziecko reżysera i producenta telewizyjnego Bruce’a Paltrowa (ur. 26 listopada 1943, zm. 3 października 2002)[4] i aktorki Blythe Danner (ur. 3 lutego 1943)[5], ma młodszego brata Jake’a (ur. 26 września 1975)[6].

Przodkowie aktorki mieszkali w zaborze rosyjskim. Rodzina ojca zakorzeniona była w XVII wiecznej Rosji[7], skąd członkowie rodziny przeprowadzali się na zachód, na obszar Wielkiego Ks. Litewskiego. Meyir Paltrowitz, pradziadek aktorki urodził się w Bostonie, był synem Simchy Paltrowicza (ze wsi Łuby-Kurki, od 1872 w USA[8]) i Tsipory Levitanski[7]. Simcha był okresowo rabinem w Nowogrodzie[9] (gazeta „Dziennik” podaje że w Krakowie[10], choć Gwyneth Paltrow nazwy tego miasta nie wymienia, a powołuje się na pochodzenie rodziny ojca z Białorusi[7]).

Mając jedenaście lat występowała u boku matki na scenie w Nowym Jorku[11]. Dorastała w Santa Monica, gdzie uczęszczała do Crossroads School[12]. Po ukończeniu prywatnej szkoły średniej dla dziewcząt Spence School[13] w Nowym Jorku, studiowała antropologię na Uniwersytecie Kalifornijskim w Santa Barbara[14]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Kilka słów z Wikipedii o Bradzie

Brad Falchuk (urodzony 01 marca 1971) jest pisarzem telewizyjnym, reżyserem i producentem. On jest najbardziej znany z tego że współtworzy komediodramat serialu Glee i horror-drama serialu antologia American Horror Story. Był również pisarzem i producentem wykonawczym serialu Bez skazy.

Falchuk urodził się w Newton w stanie Massachusetts. [1] Jego matką jest Nancy Falchuk, przewodnicząca amerykańskiej kobiecej organizacji żydowskiej Hadassa (od 2007 r.) [2]. Ma starszego brata, Evana (ur.1969). [1] Falchuk uczęszczał do Beaver Country Day School. [1] W liceum starał się wyróżniać spośród kolegów z klasy, nosząc codziennie krawat do szkoły i ogłaszając się republikaninem [3]. Powiedział: „Zawsze starałem się wyglądać elegancko, bo nie czułem się inteligentnie”. [3] W liceum grał w baseball, koszykówkę i lacrosse, później uczęszczał do American Film Institute. [3] Ukończył Hobart i William Smith Colleges w 1993 roku. [4] Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org

(Odwiedzono 153 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *