Gwen Stefani i jej partner spodziewają się dziecka


Stefani i SheltonGwen Stefani i jej partner wokalista country Blake Shelton spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Piosenkarka ma już troje dzieci z poprzedniego związku. Czy charyzmatyczna wokalistka zespołu No Doubt w końcu przywita na świecie swoją pierwszą córkę?

Stefani jest w ciąży. Amerykańska piosenkarka w wieku 47 lat spodziewa się swojego pierwszego dziecka ze swoim obecnym partnerem – niezwykle popularnym w USA wokalistą country Sheltonem, z którym jest związana od listopada 2015 roku. Jak donosi amerykański serwis Radar Online, kolejna ciąża Gwen jest wynikiem pomyślnego zapłodnienia in vitro. Jakiej płci jest czwarte dziecko Stefani i jej partnera?

Przypomnijmy, że Gwen wychowuje już troje dzieci z małżeństwa z Gavinem Rossdalem, które rozpadło się w kwietniu 2016 roku. Czy synowie Kingston (11), Zuma (9) i Apollo (3) wkrótce przywitają w końcu na świecie swoją pierwszą siostrę? Tego na razie nie wiadomo, bowiem gwiazda na razie nie zdradziła, czy oczekuje narodzin chłopca czy dziewczynki. Informator portalu zdradza, że Stefani i jej chłopak Blake zdawali sobie sprawę, że nie mają czasu do stracenia, dlatego nie zwlekali ani chwilę z planowaniem ciąży.
źródło: gala.pl

Biografia Blake’a

Blake Tollison Shelton (ur. 18 czerwca 1976 r. w Ada w stanie Oklahoma) – amerykański wokalista, gitarzysta i kompozytor, sześciokrotnie nominowany do nagrody Grammy.

Urodził się w miejscowości Ada w Oklahomie. Jest synem Richarda i Dorothy Sheltonów. Jego matka była właścicielką salonu piękności, a ojciec pracował jako sprzedawca używanych samochodów. Shelton zaczął śpiewać jako dwunastolatek. Na gitarze nauczył go grać wujek[1]. W wieku piętnastu lat napisał swoją pierwszą piosenkę, a rok później otrzymał lokalną nagrodę Denbo Diamond[2]. W 1997 roku podpisał kontrakt muzyczny z wytwórnią Sony Music[3]. Debiutancki singel Sheltona, „Austin”, wydany został w kwietniu 2001 i przez pięć tygodni utrzymywał się na szczycie notowania magazynu Billboard Hot Country Songs[4]. Do 2016 roku Shelton nagrał dziesięć albumów studyjnych. Od 2011 do 2015 jego żoną była Miranda Lambert . Od października 2015 roku Blake spotyka się z Gwen Stefani.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Gwen

Gwen Stefani, właściwie Gwen Renée Stefani (ur. 3 października 1969 w Fullerton, w Kalifornii[1]) – amerykańska piosenkarka solowa oraz wokalistka zespołu rockowego No Doubt.

Stefani zaczęła odnosić międzynarodowe sukcesy w zespole No Doubt, wraz z ukazaniem się w 1995 albumu pt. Tragic Kingdom. W 2004 wykorzystując przerwę w No Doubt rozpoczęła karierę solową płytą Love. Angel. Music. Baby., której produkcją zajęli się m.in. André 3000 i Linda Perry.

W 2004 Stefani zaprojektowała swoją pierwszą kolekcję ubrań L.A.M.B (skrót tytułu jej albumu Love. Angel. Music. Baby.)

Również w 2004 pojawiła się na srebrnym ekranie w filmie Martina Scorsese Aviator. Wcieliła się w rolę Jean Harlow. Pod koniec 2006 Gwen wydała drugi solowy album pt. The Sweet Escape, który promował pierwszy singel „Wind It Up”.

W 2014 roku miał pojawić się jej trzeci solowy album. Ukazały się dwa nowe single „Baby Don’t Lie”[2] oraz „Spark the Fire”, jednak premiera albumu została przesunięta[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 12 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *