Gwen Stefani i Blake Shelton są po ślubie?


Stefani i SheltonGwen Stefani (46 l.) jednym hasztagiem wywołała falę spekulacji!
Wokalistka w ubiegłym roku ogłosiła, że rozwodzi się ze swoim mężem, Gavinem Rossdalem (41 l.). Niedługo później zakochała się w swoim koledze po fachu, Blake’u Sheltonie (40 l.).
Para początkowo ukrywała swoje uczucie. Dziś zupełnie nie mają oporów przed wrzuceniem wspólnego selfie na Instagram.
Co ciekawe, ostatnio pojawiły się plotki, że para wzięła nawet ślub w tajemnicy! Tym razem falę spekulacji wywołał nie któryś z tabloidów, a sama Gwen Stefani, która na Twitterze przy swoim wpisie dodała hasztag „honeymoon” (miesiąc miodowy).
Jak się jednak okazuje, został on najprawdopodobniej źle zrozumiany, a fani zbyt pospiesznie złożyli gratulacje. A szkoda, ślub pary byłby z pewnością pięknym przypieczętowaniem ich miłości!
źródło: pomponik.pl
tagi: wyszła za mąż, to jego żona
Biografia Gwen
Gwen Stefani, właściwie Gwen Renée Stefani (ur. 3 października 1969 w Fullerton, w Kalifornii[1]) – amerykańska piosenkarka solowa oraz wokalistka zespołu rockowego No Doubt.
Stefani zaczęła odnosić międzynarodowe sukcesy w zespole No Doubt, wraz z ukazaniem się w 1995 albumu pt. Tragic Kingdom. W 2004 wykorzystując przerwę w No Doubt rozpoczęła karierę solową płytą Love. Angel. Music. Baby., której produkcją zajęli się m.in. André 3000 i Linda Perry.
W 2004 Stefani zaprojektowała swoją pierwszą kolekcję ubrań L.A.M.B (skrót tytułu jej albumu Love. Angel. Music. Baby.).
Również w 2004 pojawiła się na srebrnym ekranie w filmie Martina Scorsese Aviator. Wcieliła się w rolę Jean Harlow. Pod koniec 2006 Gwen wydała drugi solowy album pt. The Sweet Escape, który promował pierwszy singel „Wind It Up”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Blake’a
Blake Tollison Shelton (ur. 18 czerwca 1976 r. w Ada w stanie Oklahoma) – amerykański wokalista i kompozytor, sześciokrotnie nominowany do nagrody Grammy.
Dyskografia
Albumy studyjne
Blake Shelton (2001)
The Dreamer (2003)
Blake Shelton’s Barn & Grill (2004)
Pure BS (2007)
Startin’ Fires (2008)
Red River Blue (2011)
Cheers, It’s Christmas (2012)
Based on a True Story (2013)
Bringing Back the Sunshine (2014)
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)