Grzegorz Łapanowski i Magdalena Święciaszek wzięli ślub


Grzegorz Łapanowski z “Top Chef” wziął ślub. Sympatyczny prowadzący kulinarne show Polsatu oraz właściciel warszawskiego studia kulinarnego Food Lab Studio pochwalił się na Instagramie pięknym zdjęciem z ceremonii ślubnej.

Łapanowski (33) wziął ślub. Uśmiechnięty prowadzący reality show dla kucharzy w telewizji Polsat oraz uczestnik trzeciej edycji programu “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” powiedział w końcu sakramentalne ‘tak’ swojej wybrance. Mistrz kuchni sam poinformował o tym szczęśliwym fakcie na swoim profilu na Instagramie. Kim jest żona znanego kucharza?

Żoną Grzegorza została Magdalena Święciaszek, która jak się okazuje, również ma wiele wspólnego z kuchnią. 25-latka pracuje w gastronomii, kwartalniku “USTA” oraz działa w inicjatywie “Szkoła na widelcu” na rzecz lepszego jedzenia w przedszkolach i szkołach. Panna młoda na ten wyjątkowy dzień wybrała suknię projektu Violi Piekut. Trzeba przyznać, że prezentowała się w niej rewelacyjnie.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego i… najsmaczniejszego na nowej drodze życia!
źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o programie Top Chef

Top Chef – polski program typu reality show, w którym kucharze profesjonaliści[1] rywalizują między sobą w zadaniach kulinarnych. Program powstał na licencji amerykańskiego programu o tej samej nazwie, nadawanego w kablowej telewizji Bravo. Polska adaptacja emitowana jest w telewizji Polsat począwszy od 11 września 2013 roku. Finały odbyły się na żywo w Warszawie. Nagrodą główną dla zwycięzcy jest 100 000 zł.

Na każdy program składają się dwie podstawowe konkurencje i dogrywka, do której trafiają kucharze, którzy według typu jury przygotowali najgorsze danie. W pierwszej konkurencji kucharz, który stworzył najlepsze danie otrzymuje immunitet, bezpiecznie przechodząc do kolejnego odcinka. Uczestnicy najczęściej gotują pojedynczo, jednak mogą być łączeni w pary oraz grupy na zasadzie „ciągnięcia noży” z nazwami lub innymi oznaczeniami poszczególnych grup.

Od pewnego momentu gry nikt nie trafia automatycznie do dogrywki, a zwycięzca otrzymuje dodatkową nagrodę. Po głównej konkurencji zawodnicy dowiadują się, czy są bezpieczni; jeśli nie – trafiają do dogrywki.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 336 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *