Grzegorz Hyży pierwszy raz o rozwodzie z Mają


hyzy-grzegorz-majaRozstali się ponad rok temu, ale dopiero teraz jedno z nich zdecydowało się potwierdzić te doniesienia. Okazuje się, że Maja i Grzegorz Hyży mają nadal świetne relacje. Wokalistka nie żałuje, że postanowili się rozejść, mimo iż mają dwoje dzieci. Hyży w wywiadzie dla Łukasza Jakóbiaka zdradził, jak sobie radzą.

Poznali się dzięki wspólnym znajomym na imprezie karaoke. Oboje uwielbiali śpiewać. Pasja szybko ich połączyła. Wzięli ślub, a na świecie pojawili się ich synowie – bliźniacy. Gdy dzieci podrosły, Maja i Grzegorz postanowili spróbować swoich sił na scenie. Zgłosili się na przesłuchania do programu „X-Factor”. Znaleźli się w finałowej grupie, każde w innej drużynie.

Rywalizacja nie wyszła im na dobre. Niewiele osób wie, że para rozstała się jeszcze podczas trwania show. Po zakończeniu programu, rozwiedli się. Grzegorz uważa, że była to dobra decyzja.

– Uważam, że teraz dogadujemy się wiele lepiej, niż będąc ze sobą. To pokazuje, że ta decyzja była świetną decyzją – powiedział w programie 20m2 Łukasza.

Od niedawna spekuluje się, że wokalista ma już nową miłość. Grzegorz sporo czasu spędza w towarzystwie Agnieszki Popielewicz, która rozwiodła się na początku grudnia z Mikołajem Witem. Żadna ze stron nie komentuje jednak tych doniesień.

Hyży realizuje się w muzyce i nadal wychowuje dzieci z Mają. Wygląda na to, że nie odbiera rozwodu jako porażki. Na pewno będzie mógł służyć dobrą radą i wsparciem Agnieszce, która podobno nadal przeżywa rozstanie z mężem.
źródło: nocoty.pl

Wideo – Grzegorz Hyży i Maja Hyży

Biografia Grzegorza

Grzegorz Hyży (ur. 27 maja 1987 w Gnieźnie) – polski wokalista, finalista trzeciej edycji programu X Factor, założyciel i lider zespołu Grzegorz Hyży & Band.

Pochodzi ze skromnej, muzykalnej rodziny. Jego dziadek grał na akordeonie, wujek nauczył go gry na gitarze, a ciotka – na dudach. Ukończył I Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie. Przez 10 lat trenował capoeirę, otrzymał stopień instruktorski w tej dziedzinie[1].

Kariera muzyczna
Hyży rozpoczął swoją karierę muzyczną pod koniec sierpnia 2010 roku, kiedy to po jednym z koncertów jam session w Poznaniu wraz ze znajomymi założył zespół BrytFunky[2]. Grupa rozpadła się po roku współpracy[1], a wokalista został założycielem i liderem formacji Grzegorz Hyży & Band[3]. W jej skład weszli muzycy, grający na co dzień w takich grupach, jak Lans Vegas czy Whiskey River: gitarzysta Maciej Jałowski, klawiszowiec Kuba Wilczek, perkusista Damian Krawczyk i basista Grzegorz Nowak.

W 2013 roku Hyży wziął udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu X Factor, na które udała się również jego żona, Maja. Małżeństwo wystąpiło indywidualnie przed jurorami (Tatianą Okupnik, Czesławem Mozilem i Kubą Wojewódzkim) i oboje przeszli do kolejnego etapu. Para dotarła do półfinału konkursu, z którego do finału zakwalifikował się tylko Grzegorz. Ostatecznie wokalista zajął drugie miejsce, przegrywając jedynie z Klaudią Gawor. W finale wystąpił w duecie z Rea Garveyem z zespołu Reamonn[4].

W kwietniu 2014 roku ukazał się debiutancki singel Hyżego, „Na chwilę”, który dotarł do pierwszego miejsca polskiego zestawienia airplay[5]. Utwór zapowiadał pierwszy album studyjny wokalisty pt. Z całych sił, którego premiera odbyła się 27 maja 2014 roku[6]. Współautorem i współproducentem płyty został Bartosz „Tabb” Zielony[7].

Życie prywatne
Grzegorz Hyży związany był z wokalistką Mają Hyży, z którą ma dwóch synów-bliźniaków. Para poznała się podczas jednego ze spotkań ze znajomymi na karaoke[8]. W 2013 roku wystąpili razem w programie X Factor, w którym oboje dotarli do odcinka półfinałowego. Kilka miesięcy po finale talent-show małżeństwo rozstało się[9].

Dyskografia
Albumy studyjne

Tytuł Dane dot. albumu Pozycja na liście Sprzedaż Certyfikat
POL
Z całych sił (oraz Tabb)
  • Data: 27 maja 2014
  • Wydawca: Gorgo Music/Sony Music
9[10]
  • POL: 15 tys.+[11]
  • POL: złota płyta[12]
„—” album nie był notowany.

Single

Tytuł Rok Pozycja na liście Album
POL
[13]
RMF
[14]
PiK
[15]
SLiP
[16]
„Na chwilę” (oraz Tabb)[17] 2014 1 1 3 3 Z całych sił
„—” singel nie był notowany.

Inne notowane utwory

Tytuł Rok Pozycja na liście Album
POL
[13]
RMF
[14]
PiK
[15]
SLiP
[16]
„Wstaję” (oraz Tabb) 2014 2 1 6 12 Z całych sił
„—” utwór nie był notowany.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Mai

Maja Hyży ma 25 lat i mieszka w Kołobrzegu. Obecnie przerwała studia fizjoterapii i zajmuje się wychowaniem bliźniąt Wiktora i Alexandra. Wystąpiła w X Factor wraz z ówczesnym mężem Grzegorzem Hyży. Maja śpiewa od 3 lat. Jej talent odkryła babcia, która namówiła ją również na lekcje śpiewu. Przez pół roku chodziła na zajęcia wokalne, obecnie uczy się sama. Bierze udział w konkursach i festiwalach, w których zdobywa liczne nagrody. Maja pochodzi z rodziny posiadającej tradycje muzyczne: jej babcie śpiewały w chórach i zespołach, a dziadek nadal czynnie udziela się w chórze. Od niedawna Maja zaczęła komponować własne piosenki, oraz występować w duecie z gitarzystą Adamem Herbowskim. Inspiracją dla niej są wokalistki takie jak Alicia Keys, Kayah, Kasia Klich.
źródło: xfactor.tvn.pl

(Odwiedzono: 170 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *