Górniak zdementowała plotki o swoim romansie z Baronem


gorniak-baronPortale pisały o nowych rewelacjach prasy na temat rzekomego romansu Edyty Górniak i jej kolegi z planu programu „The Voice of Poland”, Aleksandra Milwiw-Barona.

Gwiazda miała bardzo zbliżyć się do muzyka grupy Afromental i tylko z nim, spośród trenerów muzycznego show, spędzać czas także prywatnie.

Na odpowiedź na te plotki nie musieliśmy długo czekać. Górniak kilka minut temu opublikowała na Facebooku kolejny emocjonalny wpis, w którym zdementowała doniesienia, jakoby jej relacja z Aleksandrem była czymś więcej, niż przyjaźnią.

„Słyszałam, że nadal mam romans z Baronem :))
Dziennikarze pytają o to niezmiennie i od miesięcy dostają tę samą odpowiedź. Rozumiem jednak, że odpowiedź – NIE, nie pasuje „komuś” do konwencji :)) Przykro mi rozczarować, ale nie mam, nie miałam i nie będę miała z nim romansu :((
Baron jest urokliwym człowiekiem i serdecznym kolegą z pracy, ale trzeba zapewniam dużo więcej niż serdeczny uśmiech, aby zatrzymać na dłużej moją uwagę. Trudna sprawa : /

Muszę przyznać jednak, że wspólnie z Baronem i Tomsonem mamy bardzo podobny gust muzyczny, co zresztą będzie można usłyszeć na antenie TVP2, już wkrótce.. ” – napisała Edyta.
źródło: gala.pl
autor: Karo

(Odwiedzono: 18 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *