Gigi Hadid i jej chłopak rozstali się


Hadid i MalikGigi Hadid i Zayn Malik rozstali się. Doniesienia o zakończeniu związku gwiazdorskiej pary potwierdzili oficjalnie sami zainteresowani na Twitterze. Dlaczego Gigi i Zayn zerwali ze sobą? Wygląda na to, że znamy już powód ich rozstania!
Hadid i Malik nie są już razem. Para oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie we wtorek po południu na Twitterze. Informacja o zakończeniu związku topmodelki i byłego wokalisty One Direction zaszokowała miliony internautów. Przez dwa lata tych dwoje uchodziło bowiem za jedną z najbardziej zgodnych i stabilnych par w show-biznesie! Oświadczenia Gigi i Zayna udzielają odpowiedzi na niektóre pytania, które zadają sobie ich fani. Wynika z nich, że para najprawdopodobniej rozstała się w pełnej zgodzie. Zdają się to potwierdzać bardzo czułe i pełne szacunku słowa byłych kochanków wobec siebie nawzajem w ich wpisach.

– Gigi i ja mieliśmy niesamowicie znaczący, pełen miłości i radości związek. Mam ogromną dozę szacunku i uwielbienia dla Gigi jako kobiety i przyjaciółki – czytamy na Twitterze Malika.

Wiadomość Hadid na temat jej rozstania z Zaynem na jej oficjalnym profilu na Twitterze ma zresztą podobny wydźwięk.

– Jestem po wieki wdzięczna za miłość, czas i lekcje życia, które dzieliliśmy ja i Z – napisała modelka.

Dlaczego więc Gigi i Malik rozstali się, skoro nadal mają dla siebie tyle pozytywnych uczuć? Jak donosi brytyjski dziennik „The Sun”, główną winę za to ponoszą ich obowiązki zawodowe, przez które od dawna spędzali ze sobą coraz mniej czasu. Szalone harmonogramy pracy wymagające stałych podróży miały sprawić, że Hadid i Zayn w ostatnich miesiącach bardzo oddalili się od siebie. Jeśli rzeczywiście taki jest powód rozstania tej pary, to nowego znaczenia nabiera wypowiedź Malika, która znalazła się w jego wywiadzie w magazynie „Billboard” w listopadzie zeszłego roku.

– W zasadzie nie jest nam tak trudno ustawić swoje grafiki. Pomocne jest to, że Gigi jest bardzo zorganizowana. Dzięki Bogu! Bo ja nie jestem w ogóle, więc ona pomaga mi tak ogarnąć swój grafik, żebym mógł się z nią widzieć – powiedział wtedy Zayn.

Wygląda więc na to, że Hadid mogła mieć już dość swojego niezorganizowanego chłopaka i wiecznych podróży między Los Angeles, Nowym Jorkiem i Londynem, tylko po to, żeby móc spędzić choć trochę czasu ze swoim partnerem. Być może jest to jednak fałszywy trop i nigdy nie poznamy prawdziwego powodu ich rozstania. Jedno jednak jest pewne – byli przepiękną parą.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Gigi
Jelena Noura „Gigi” Hadid (ur. 23 kwietnia 1995[1]) – amerykańska modelka, od 2013 r. związana z agencją IMG Models . W listopadzie 2014 r. zadebiutowała na liście Top 50 serwisu Models.com[2]. W 2016 r. ogłoszona została Modelką Roku podczas Fashion Awards[3].
Gigi urodziła się i dorastała w Los Angeles[4] , będąc córką handlarza nieruchomościami Mohameda Hadida oraz byłej modelki Yolandy Hadid (z domu Van den Herik). Matka jest z pochodzenia Holenderką, a ojciec Palestyńczykiem[5]. Ze strony ojca spokrewniona jest z Daherem Al Omerem, księciem Nazaretu oraz szejkiem Galilei[6][7]. Hadid ma dwójkę młodszego rodzeństwa, siostrę Bellę oraz brata Anwara, którzy także pracują w modelingu, oraz dwie przyrodnie siostry od strony ojca, Marielle oraz Alanę[8]. Po rozwodzie matka modelki wyszła za mąż za producenta muzycznego Davida Fostera, stając się macochą dla pięciu sióstr[1]. W 2013 r. Gigi ukończyła liceum Malibu High School, w którym była kapitanem szkolnej drużyny siatkarskiej[9] i jeździła konno[10].
Zaraz po zdaniu egzaminów maturalnych przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie mogła się skupić na studiach oraz karierze modelki. Hadid studiowała kryminologię w The New School od jesieni 2013 roku, jednak ze względu na obowiązki zawodowe zmuszona została je porzucić[11].
Kilka słów z Wikipedii o Zayn’ie
Zain Javadd „Zayn” Malik (ur. 12 stycznia 1993 w Bradford) – brytyjski wokalista[1], członek brytyjsko-irlandzkiego boysbandu One Direction w latach 2010–2015. W 2010 roku Malik zgłosił się, jako solowy artysta do brytyjskiego talent show The X Factor. Po wyeliminowaniu go jako solowego artysty, został połączony z czwórką innych uczestników w zespół, który stał się znany jako One Direction. 25 marca 2015 roku, Malik potwierdził swoje odejście z One Direction[2][3].
W 2010 roku, wówczas siedemnastoletni Malik zgłosił się na casting do The X Factor w Manchesterze. Zaśpiewał „Let Me Love You” autorstwa Mario, jako swoją castingową piosenkę[13] i został przepuszczony do następnego etapu. Na przesłuchaniach do The X Factor powiedział: „Jestem tu, aby zdobyć doświadczenie”[14]. Został on jednak wyeliminowany przed odcinkami finałowymi[8], ale jurorzy Nicole Scherzinger i Simon Cowell postanowili włączyć go do zespołu uworzonego na potrzeby programu razem z czterema innymi chłopcami, byli to: Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles i Louis Tomlinson. Zespół został nazwany One Direction[15]. Ich pierwszą piosenką w domu jury był „Torn”. W finale zajęli trzecie miejsce, mimo to podpisali kontrakt płytowy z wytwórnią Cowella – Syco[16][17] i Columbią[18].
źródło: pl.wikipedia.org