George Clooney i jego partnerka pierwszy raz na czerwonym dywanie po urodzeniu bliźniaków

Clooney-i-AlamuddinGdybyśmy nie wiedzieli, że Amal Clooney zaledwie trzy miesiące temu została mamą bliźniaków, to patrząc na te zdjęcia, nigdy byśmy się tego nie domyślili! Na Festiwalu Filmowym w Wenecji, żona Georga Clooneya zaprezentowała się w liliowej sukni, podkreślającą jej nienaganną sylwetkę, którą odzyskała w niesamowicie krótkim czasie.
Amal pierwszy raz po porodzie na czerwonym dywanie! Partnerka Clooneya urodziła bliźnięta zaledwie trzy miesiące temu, ale już wróciła do świetnej formy. Zupełnie jak nasza Anna Lewandowska, która zachwyciła figurą cztery miesiące po porodzie na Balu Fundacji TVN. Amal zadebiutowała po porodzie na Festiwalu Filmowym w Wenecji, w towarzystwie męża, George’a w liliowej sukni do ziemi. Aktor w Wenecji promował swój nowy film „Suburbicon”, w którym występuje w towarzystwie Julianne Moore i Matta Damon, a jego piękna żona dzielnie pozowała u jego boku. Amal skupiła na sobie uwagę fotoreporterów, a wszystko za sprawą idealnej pociążowej sylwetki!
Amal i Clooney pojawili się na 74. Festiwalu Filmowym w Wenecji i po raz kolejny udowodnili, że tworzą elegancką, perfekcyjnie do siebie dopasowaną parę. Każde ich wyjście to prawdziwe wydarzenie, a szczególnie jeśli jest to pierwsze pojawienie się na czerwonym dywanie po urodzeniu dzieci! Żona George’a zaledwie w czerwcu została mamą bliźniąt, a już w nieprawdopodobnie krótkim czasie, odzyskała sylwetkę sprzed ciąży.
Amal w liliowej kreacji od Versace z gorsetową górą, długich kolczykach i sandałkach Aquazzura prezentowała się naprawdę zjawiskowo. Clooney i jego partnerka Amal z pewnością są jedną z najbardziej stylowych par Hollywood i zawsze miło się na nich patrzy!

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Biografia George’a
George Timothy Clooney (ur. 6 maja 1961 w Lexington) – amerykański aktor, reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Laureat Oscara za rolę w filmie Syriana oraz Złotego Globu za Syrianę oraz rolę w filmie Bracie, gdzie jesteś? braci Coen. W 2013 roku ponownie zdobył Oscara za film Operacja Argo wraz z Benem Affleckiem i Grantem Heslovem
Pochodzi z rodziny o tradycjach aktorskich. Ojciec, Nick Clooney, dziennikarz telewizyjny i kandydat demokratów do Izby Reprezentantów z Kentucky w 2004, prowadził talk show The Nick Clooney Show. Tam właśnie Clooney debiutował jako pięcioletnie dziecko. Ciotka, Rosemary Clooney, była żona aktora i reżysera José Ferrera, była piosenkarką jazzową, a także aktorką, pojawiającą się m.in. w Ostrym dyżurze. Ich syn, kuzyn i przyjaciel Clooneya, aktor Miguel Ferrer, zaprosił George’a w 1982 do zagrania niewielkiej roli filmowej i przekonał do podjęcia pracy aktora i osiedlenia się w Kalifornii.
Studiował na Northern Kentucky University, a aktorstwo w The Beverly Hills Playhouse.
Początkowo Clooney grywał nieduże role w produkcjach telewizyjnych, takich jak m.in. The Facts of Life, Roseanne, Sunset Beat, Baby Talk, Bodies of Evidence, Sisters. Przełomem w jego karierze okazała się rola doktora Rossa w serialu Ostry dyżur (1994-2009). Gra w tej produkcji zapewniła mu popularność, dwie nominacje do nagrody Emmy i wiele intratnych propozycji filmowych.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Amal
Amal Clooney (arab. امال كلوني, z domu Alamuddin; ur. 3 lutego 1978 w Bejrucie) – libańsko-brytyjska adwokat specjalizująca się w prawie międzynarodowym oraz prawach człowieka[1]. Do jej klientów zalicza się między innymi Juliana Assange’a, twórcę Wikileaks, przeciwko jego ekstradycji[2]. Reprezentowała również byłą premier Ukrainy Julię Tymoszenko, oraz egipsko-kanadyjskiego dziennikarza Mohameda Fahmy’ego. Jest żoną amerykańskiego aktora Georga Clooneya.
Alamuddin urodziła się w Bejrucie w Libanie. Jednakże podczas libańskiej wojny domowej w latach ’80 rodzina Alamuddin opuściła Liban i osiedliła się w Gerrards Cross, Buckinghamshire[3]. Miała wtedy zaledwie dwa lata. Jej ojciec, Ramzi Alam Uddin, pochodzący z libańskiej rodziny druzów z Baklinu (wioski z kadu Asz-Szuf)[4][5][6][7][8] uzyskał stopień MBA na Uniwersytecie Amerykańskim w Bejrucie, był także właścicielem agencji turystycznej COMET, powróciwszy do Libanu w 1991 roku[9]. Matka Amal, Bariaa Miknass, z rodziny sunnickich muzułmanów[10][11] z Trypolisu w północnej części Libanu, jest zagraniczną korespondentką magazynu al-Hayat oraz założycielką agencji PR’owej Międzynarodowych Ekspertów Komunikacji, która jest częścią większej firmy zajmującej się publicznymi wystąpieniami gwiazd, zdjęciami reklamowymi oraz promowaniem imprez[12][13].
Ma trójkę rodzeństwa – siostrę Talę, oraz dwóch przyrodnich braci, Samera i Ziada, z pierwszego małżeństwa jej ojca[14].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz