Gąsowski o związku z Głogowską


gasowski-glogowskaW tym roku będą obchodzić dziesięciolecie swojego związku. Na przekór spekulacjom o kryzysach, kłótniach i rozstaniach Piotr Gąsowski i Anna Głogowska nadal są razem szczęśliwi.
W najnowszym wywiadzie aktor zdradza kulisy ich relacji. Okazuje się, że mimo upływającego czasu tych dwoje nadal łączą wielkie emocje.
Poznali się w 2005 roku w „Tańcu z gwiazdami”. Głogowska została trenerką Gąsowskiego. Niedługo po tym okazało się, że namiętność z parkietu nie była udawana. Para zaczęła pojawiać się oficjalnie razem na salonach.
Wówczas niewiele osób wierzyło jednak, że to uczucie przetrwa próbę czasu. Aktor był o 14 lat starszy od tancerki i wydawało się, że bardzo lubi swoje kawalerskie, beztroskie życie.
Kiedy w 2007 roku na świecie pojawiła się ich córka, Julia, stało się jasne, że Annę i Piotra połączyło znacznie więcej niż chwilowa fascynacja.
Od tego czasu media donosiły jednak regularnie o problemach w ich związku. Podobno Głogowska miała dość hulaszczego trybu życia partnera i kilkukrotnie od niego odchodziła.
Oboje zdają się nie przejmować tymi plotkami i z każdym rokiem udowadniają, że świetnie się dobrali. Piotr potwierdza to w rozmowie z dziennikarzem agencji Newseria.
– Cały czas mamy gorącą atmosferę. Jakoś nam się to udaje. Czasami jesteśmy bardzo emocjonalni, czasami żyjemy jak włoska rodzina, czasami też głośno wyrażamy swoje zniecierpliwienie, ale godzimy się szybciutko, nie nosimy tego. To jest tak, jak w życiu, każdy się dociera, a nam jest po prostu ze sobą fajnie. Lubimy zaskakiwać się nawzajem i być ze sobą – powiedział.
Głogowska i Gąsowski nie tylko się kochają, ale również wspierają w codziennych obowiązkach. Oboje są bowiem bardzo zapracowani. Anna prowadzi program „Taniec z gwiazdami”, Gąs jest gospodarzem show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Para udziela się również na deskach teatrów.
źródło: nocoty.pl

Dodaj komentarz