Gardias dementuje plotki na temat kryzysu w swoim związku

gardias-bukowieckiDorota Gardias jest w związku z Piotrem Bukowieckim od 2012 roku. Niecały rok temu para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – córeczkę Hanię. Wydawało się, że w związku pięknej pogodynki wszystko dobrze się układa, ale w najnowszym numerze tygodnika „Na żywo” można przeczytać niepokojące informacje.
Według doniesień, para przechodzi poważny kryzys. Ponoć Gardias ma dość postawy swojego partnera, który nie ma pracy i żyje na koszt swojej ukochanej!
– Dużo czasu spędza natomiast, grając na konsoli Playstation. A przecież na utrzymaniu ma aż troje dzieci. Na starsze – mieszkające z ich mama Karoliną Rosińską, musi płacić alimenty – powiedział znajomy Doroty.
Okazuje się jednak, że informacje tygodnika nie są prawdziwe! Gardias postanowiła skomentować je na swoim profilu na Facebooku.
– Przepraszam, że wykorzystuje to miejsce w takim celu. Oświadczam, że ostatnie plotki dotyczące mnie i mojego partnera Piotra Bukowieckiego są nieprawdziwe.P.S. Piotrusiu, wracam o 22 Poćwicz trochę na PlayStation chłopaku bo mam zamiar Cię dzisiaj ograć A i przepraszam, że tak długo pracuję, ale zbieram na wakacje na Malediwach dla naszej rodzinki – napisała Dorota.
źródło: gala.pl

Dodaj komentarz