Freddie Stroma i Johanna Braddy wzięli ślub


Przedostatni dzień 2016 roku był szczególnie wyjątkowy dla gwiazdora „Harry’ego Pottera”, Freddiego Stromy (29 l.)!
Latem ubiegłego roku zagraniczne media donosiły, że aktor oświadczył się swojej koleżance po fachu, Johannie Braddy (29 l.). Teraz dowiadujemy się, że są już po ślubie!
„Popsugar” dowiedział się od agentki aktorki, że ślub odbył się 30 grudnia w Atlancie, a wesele zostało zorganizowane w klubie country.
Para nie życzyła sobie obecności fotoreporterów podczas tego ważnego dnia, dlatego uroczystość została zorganizowana w tajemnicy. Zaprosili tylko najbliższą rodzinę oraz grono zaufanych przyjaciół.
Młodej Parze serdecznie Gratulujemy!
źródło: pomponik.pl
tagi: mąż, żona
Biografia Freddiego
Freddie Stroma, właściwie Frederic Wilhelm Sjöström[1] (ur. 8 stycznia 1987 w Londynie[2]) – brytyjski aktor i model z korzeniami niemieckimi i szwedzkimi.
Freddie Stroma urodził się 8 stycznia 1987 w Londynie jako Frederic Wilhelm Sjöström. Ma starszą siostrę i młodszego brata. Jego ojciec jest Szwedem, a matka Niemką. Uczęszczał do szkoły z internatem w Radley College[3]. Karierę aktorską rozpoczął w 2006 roku. Jego najbardziej znaną rolą jest rola Cormaca McLaggena w filmach Harry Potter i Książę Półkrwi, Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I, Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II[4]. Użyczył również głosu tej postaci w grze Harry Potter i Książę Półkrwi. W 2011 roku wystąpił w filmie pt. Kopciuszek: W rytmie miłości[4]. Pracuje również jako model.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz