Fred Durst i jego żona się rozstali?


Durst BerjazinaZagraniczne media donoszą o rozstaniu Freda Dursta (48 l.) z jego trzecią żoną, Kseniyą Beryaziną. Wokalista Limp Bizkit trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwsze małżeństwo z Rachel Tergesen przetrwało zaledwie trzy lata. Z tego związku muzyk ma córkę Adriannę (28 l.).
Po rozwodzie związał się z niejaką Jennifer Thayer, która urodziła mu syna Dallasa (17 l.). Para nie zdecydowała się na ślub i dość szybko się rozstali.
W 2009 roku Durst ożenił się z Esther Nazarov, jednak małżeństwo zostało anulowane po zaledwie kilku miesiącach.
Trzy lata później znów stanął na ślubnym kobiercu. Tym razem jego wybranką była pochodząca z Ukrainy wizażystka Kseniya Beryazina.
Wydawało się, że wokalista w końcu znalazł tę jedyną. Niestety, jak donoszą zagraniczne media, również ten związek nie przetrwał próby czasu.
Portal TMZ dowiedział się, że muzyk złożył właśnie pozew rozwodowy. Nie wiadomo dokładnie, co było przyczyną ich rozstania.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Fredzie
William Fredrick „Fred” Durst[3][4] (ur. 20 sierpnia 1970 w Gastonia) – amerykański muzyk, kompozytor, wokalista i instrumentalista, a także reżyser i producent muzyczny. Fred Durst znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w grupie muzycznej Limp Bizkit, której jest współzałożycielem. W młodości pracował jako tatuażysta.
W 2006 roku piosenkarz został sklasyfikowany na 71. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów wszech czasów według Hit Parader[5].
Urodził się w mieście Gastonia[6][7], w stanie Karolina Północna. Jego ojciec pozostawił rodzinę wkrótce po jego narodzinach[8]. W wieku dwóch lat przeniósł się z matką do miasta Jacksonville na Florydę. Jego matka później wyszła za mąż. Miał młodszego przyrodniego brata, Coreya. W szkole nie był lubiany, był szykanowany. W wieku 12 lat zainteresował się muzyką. W 1988 roku wstąpił do marynarki wojennej, gdzie doświadczył kolejnych szykan. W 1990 roku wrócił do Jacksonville i podjął pracę jako tatuażysta. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org