Flavio Briatore i Elisabetta Gregoraci: rajskie wakacje w Afryce


Briatore GregoraciPiękny, biały piasek, ciepłe morze i nikogo wokół. Tak wakacje spędza jeden z szefów Formuły 1 Flavio Briatore. Milioner zabrał na urlop do Kenii swoją partnerkę, włoską prezenterkę telewizyjną Elisabettę Gregoraci oraz ich syna Falco.

Patrząc na tą parę, nie mamy wątpliwości, że miłość bywa ślepa. 64-letni Flavio jest o 30 lat starszy od Elisabette i kilkadziesiąt kilogramów od niej ciężczy. Mimo to wydają się być ze sobą szczęśliwi. Na zdjęciach całują się i przytulają.

Gregoraci świetnie prezentuje się w bikini. Śmiało może konkurować w tym aspekcie z byłymi dziewczynami Flavio, jak choćby z Heidi Klum czy Naomi Campbell.
źródło: gala.pl

Wideo – Flavio Briatore i Elisabetta Gregoraci

Biografia Flavio

Flavio Briatore (ur. 12 kwietnia 1950 w Verzuolo) – włoski przedsiębiorca i były dyrektor zespołów Benetton i Renault w Formule 1 oraz były współwłaściciel Queens Park Rangers – klubu piłkarskiego grającego w angielskiej Football League Championship.

Kariera
W Formule 1 pojawił się w 1988 r. jako szef teamu Benetton Formula. Słynie z wypatrywania talentów Formuły 1. Do jego zespołu trafił m.in. Michael Schumacher, który jeździł w Benettonie w latach 1992-1995, zdobywając w latach 1994 i 1995 tytuły mistrza świata. W 1995 r. Benetton zdobył mistrzostwo w klasyfikacji konstruktorów.

W latach 2005-2006 prowadzony przez niego team Renault F1 zwyciężył w klasyfikacji generalnej konstruktorów, zaś indywidualnym mistrzem świata został kierowca tego zespołu, Fernando Alonso.

16 września 2009 zrezygnował z funkcji szefa teamu Renault F1 z powodu zarzutów o nieuczciwe praktyki podczas wyścigu w Singapurze, podczas sezonu 2008.

21 września 2009 Światowa Rada Sportów Motorowych nałożyła na niego dożywotnią dyskwalifikację i zakaz jakiejkolwiek działalności związanej z F1 w związku z nieuczciwymi praktykami podczas wyścigu w Singapurze, podczas sezonu 2008. 5 stycznia 2010 Trybunał Grande Instance w Paryżu zdecydował się uchylić dożywotni zakaz angażowania się przez Flavio Briatore w sporty motorowe organizowane przez FIA przyznając także 15 tysięcy euro odszkodowania[1].

Życie prywatne
Ma córkę Leni z niemiecką modelką Heidi Klum. 14 czerwca 2008 ożenił się z telewizyjną gwiazdką, Elisabettą Gregoraci (ur. 1980). Mają syna Falco Nathana (ur. 18 marca 2010).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Elisabetty

Elisabetta Gregoraci (ur. 08 lutego 1980) to włoska modelka i osobowość telewizyjna.

Urodziła się w Soverato , w prowincji Catanzaro , Kalabria , w południowych Włoszech. Gregoraci rozpoczęła karierę na włoskim serialu Libero jako tancerz, przed wymianą modelu Eva Herzigova w kampanii Wonderbra.

Gregoraci zyskał rozgłos, kiedy wyszło na jaw, że ona oferowanych usług seksualnych w zamian za pracę jako statystka na krajowej spółki włoskiej telewizji publicznej RAI . [1] [2] [3] Była obcy RAI [4] i zatrudnił przez byłego premiera Włoch i właściciel Mediaset Silvio Berlusconiego , działającego jako hostessa w serialu Buona Domenica. [5]

Życie osobiste
W dniu 14 czerwca 2008, Gregoraci żonaty Flavio Briatore , a następnie Formuły menedżera, w Santo Spirito w Sassia , Rzymie . Kierowca samochodu ślubnego był Fernando Alonso , który po ceremonii pojechaliśmy nowożeńców do recepcji na zamku Torcrescenza. [6]

Gregoraci urodziła syna Falco Nathan w Nicei, we Francji, w ​​marcu 2010 roku. [7] Briatore ma już córkę, Helene „Leni” Klum Samuel, z niemieckiego modelu Heidi Klum , mimo że nie jest zaangażowany w życie Leni. [8 ]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 229 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *