Filip Chajzer rozstał się z żoną Julią i spotyka się z Małgorzatą Walczak


chajzer-filip-juliaNa fakt.pl czytamy:
O tym, że sukcesy zawodowe nie zawsze idą w parze z prywatnymi, przekonał się ostatnio Filip Chajzer (28 l.). Wprawdzie jego materiały realizowane dla „Dzień Dobry TVN” zyskują coraz większą popularność a on sam cieszy się sympatią widzów, ale jego życie osobiste dalekie jest od ideału. Okazuje się, że dziennikarz rozstał się ze swoją żoną po prawie 10 latach związku.

Syn znanego prezentera, Zygmunta Chajzera (59 l.), przechodzi teraz trudny czas. Jak dowiedział się Fakt, dziennikarz rozstał się niedawno ze swoją żoną, Julią. Ponoć rozstanie przebiegało w bardzo dramatycznych okolicznościach zwłaszcza, że para ma 8-letniego synka. Małżonkowie właśnie ze względu na dziecko nie chcą komentować sprawy.

Jak udało nam się jednak ustalić, w życiu Filipa Chajzera od dawna już nie układało się. Jego relacje z żoną należały raczej do chłodnych. Każde z nich nieformalnie układało sobie życie z nowymi partnerami. Okazuje się, że młody Chajzer spotyka się teraz z Małgorzatą Walczak, która również jest dziennikarką TVN. Zbliżyli się do siebie właśnie podczas pracy. Spotykają się już od kilku miesięcy, tworząc naprawdę zgraną parę.

Filip Chajzer słynie z ogromnego poczucia humoru i niezwykłej charyzmy, które najwidoczniej odziedziczył po ojcu. Wydaje się, że rozwód jest następnym krokiem, na który zdecyduje się para. Znając klasę młodego dziennikarza, możemy spodziewać się, że sprawę załatwi po cichu i bez zbędnych sensacji.

Kim jest Filip Chajzer?
Chajzer zaczynał jako stażysta w radiowej Trójce, potem pojawił się w Radiu Złote Przeboje i w wielu lokalnych rozgłośniach w stolicy, wykonując pracę miejskiego reportera. Kiedy pojawiło się TVN Warszawa Filip Chajzer szybko znalazł tu swoje miejsce. Po zniknięciu z wizji lokalnego wydania TVN-u przeniósł się do jego głównego kanału, gdzie zyskuje sławę nietuzinkowymi reportażami m. in. pokazując bezmyślność modowych blogerów.

Kim jest Małgorzata Walczak, kochanka Filipa Chajzera?
Jest absolwentką politologii i dziennikarstwa Collegium Civitas. Jako dziennikarka specjalizuje się w tematyce związanej ze służbą zdrowia. Wolne chwile spędza chodząc po Bieszczadach. Związana m.in z TVN Warszawa, TTV (program „Blisko ludzi”) oraz TVP INFO. Kilka lat temu Walczak dostała oficjalne podziękowania od dyrektora WIM za szczególny wkład w kształtowanie i rozwój dziennikarstwa informacyjnego oraz edukacyjno-społecznego w służbie zdrowia.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono: 675 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *