Filip Chajzer i Małgorzata Walczak na wakacjach


Chajzer i WalczakFilip Chajzer i Małgorzata Walczak spotykają się od dwóch lat, ale dziennikarz rzadko mówi o tym publicznie. Tym razem zrobił wyjątek.
Chajzer to jeden z najbardziej popularnych ostatnio dziennikarzy. Przychylność i sympatię widzów stacji TVN zdobył dzięki otwartości oraz poczuciu humoru, które nie opuszcza go nawet w trudnych sytuacjach.
Dziennikarz kilka dni temu udał się na zasłużony wypoczynek. Filip wybrał się na wakacje marzeń na Zanzibar. Jak się okazuje, reporter Dzień Dobry TVN nie wypoczywa tam sam. Na długo wyczekiwanych wakacjach towarzyszy mu partnerka, Małgorzata Walczak.
Chajzer spotykaja się z nią od dwóch lat. Para rzadko wypowiada się na swój temat publicznie. W sieci trudno więc szukać ich wspólnych zdjęć. Dziennikarz od czasu do czasu uchyla jednak rąbka tajemnicy. Niedawno zaskoczył swoich fanów zdjęciem… plastikowego pierścionka zaręczynowego.
– Może i z plastiku… ale ważne, że od serca! Ono jest przecież najważniejsze… – podpisał zdjęcie dziennikarz.
Choć podpis do zdjęcia utrzymany jest w charakterystycznym dla prezentera żartobliwym tonie, zdjęcie wywołało falę komentarzy. Fani zaczęli się zastanawiać, czy Filip faktycznie zdecydował się na sformalizowanie związku z nową partnerką.
Dziennikarz nie odniósł się do plotek na ten temat, więc wielu fanów potraktowało to jako żart. Chajzer pochwalił się jednak kolejnym zdjęciem. Tym razem pokazał na nich swoją ukochaną! Oczywiście prezenter z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru dołączył do zdjęcia ciekawą historię. Przypomniał, że Małgorzatę Walczak (do niedawna dziennikarka TVP INFO) spotkała niedawno przykra sytuacja, która skutkowała jej odejściem z pracy. Na szczęście cała historia miała pozytywny finał.
Filip nie tylko pochwalił się ukochaną, ale dodał zdjęcie z prawdziwie romantyczną scenerią. Fani od razu dostrzegli, że wygląda to jak idealny moment na… oświadczyny. Czy dziennikarz w końcu zdobył się na ten ważny krok?
Chajzer i Walczak wakacje
źródło: gala.pl
Biografia Filipa
Filip Aleksander Chajzer (ur. 27 listopada 1984[1] w Warszawie) – polski prezenter radiowy i telewizyjny.
Pracę dziennikarza zaczynał, pisząc dla „Super Expressu”, „Życia Warszawy” i „Newsweeka”.
Od września 2009 do marca 2011 był reporterem serwisu informacyjnego „Stolica” w TVN Warszawa. Od maja 2011 pracuje jako reporter w „Dzień Dobry TVN”[2]. W wakacje 2014 i 2016 prowadził program „Dzień Dobry Wakacje”. Od marca do czerwca 2013 na przemian z Romanem Czejarkiem prowadził „Studio TTV” w TTV[3].
W Radiu Złote Przeboje razem z ojcem Zygmuntem od kwietnia do czerwca 2013 prowadził konkurs „Chajzer kontra Chajzer”, a od września 2013 do czerwca 2014 „Piątek u Chajzerów”[4].
Od lipca 2014 do maja 2016 prowadził program „Piątek, piąteczek, piątunio” w Radiowej Czwórce[5].
Od marca 2015 jest prowadzącym programu „Mali Giganci” w TVN[6].
Jest synem dziennikarza Zygmunta Chajzera. W 2013 rozstał się ze swoją żoną Julią[7]. Miał z nią syna Maksymiliana, który zginął 16 lipca 2015 w wypadku samochodowym. Obecnie związany jest z dziennikarką Małgorzatą Walczak.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz