Figurski i Moro wzięli rozwód


figurski-moroMałżeństwo Odety Moro-Figurskiej (36 l.) i Michała Figurskiego (41 l.) to już przeszłość. Para po 12 latach związku wzięła rozwód

Stało się! Potwierdziły się informacje, które na warszawskich salonach krążyły od września – małżeństwo Moro-Figurskiej i Figurskiego się rozpadło. Dziś para otrzymała rozwód.

W ostatnich tygodniach mówiło się o tym, że małżeństwo Figurskich jest papierowe, a Michał i Odeta mają już nowych partnerów. Mimo to dosyć energicznie komentowali plotki: – Nie wiem czemu ludziom wydaje się, że mogą grzebać w naszym życiu. Ani ja, ani Odeta nie komentujemy spraw prywatnych. Dlatego wielokrotne pytanie mnie o rzekomy romans z koleżanką zawsze skończy się tym samym: nie będę tego komentował – mówił Figurski na łamach „Twojego Imperium”.

Małżeństwo trwało 12 lat i uchodziło za bardzo zgodne, często pojawiało się na imprezach i premierach. Para ma córkę Sonię (11 l.)

Michał oświadczył się Odecie po miesiącu znajomości, po czym wzięli romantyczny ślub na Mazurach. Wszystko wskazuje na to, że para rozstała się polubownie.
źródło: szybki.fakt.pl

(Odwiedzono 50 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.