Fergie i jej mąż rozstali się


Fergie (42 l.) była w związku małżeńskim z aktorem Joshem Duhamelem przez wiele lat. Para wydała właśnie oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali o tym, że postanowili się rozstać.

Znają się 15 lat, z czego 8 spędzili jako szczęśliwe małżeństwo. Para doczekała się synka, który przyszedł na świat 29 sierpnia 2013 roku.

Ostatnio pojawiły się nawet plotki, że wokalistka jest w drugiej ciąży! Rzeczywistość okazała się zupełnie inna, bo zamiast drugiego potomka będzie rozwód.

14 września magazyn „People” poinformował, że gwiazda wydała oficjalne oświadczenie, w którym ona i jej mąż przyznali, że choć są nadal formalnie małżeństwem, to już kilka miesięcy temu zapadła decyzja o rozstaniu.

Teraz, kiedy już udało im się poukładać wszystkie sprawy, postanowili na spokojnie poinformować o tym media. Obydwoje zapewniają, że rozstają się w przyjaźni i wzajemnym szacunku.

Para od początku roku nie była widywana razem, choć jeszcze do niedawna w mediach społecznościowych Duhamel publikował wspólne zdjęcia z żoną, którym towarzyszyły pełne miłości podpisy.

Czyżby to właśnie Fergie zadecydowała tak naprawdę o końcu ich małżeństwa? Diwa w przeciwieństwie do męża nie nosi już od jakiegoś czasu obrączki i nie publikuje wspólnych zdjęć.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Biografia Fergie

Fergie /’fɛː(ɹ)ɡi/ (nie /’fɛː(ɹ)ʤi/), właściwie Fergie Duhamel[2] (ur. jako Stacy Ann Ferguson 27 marca 1975 w Hacienda Heights[1]) – amerykańska piosenkarka R&B i pop oraz autorka tekstów muzycznych.

W swoim rodzimym kraju zaistniała jako aktorka w takich programach telewizyjnych jak Kids Incorporated czy Great Pretenders, wokalistka w żeńskiej grupie muzycznej Wild Orchid i przede wszystkim wokalistka formacji hip-hop/pop The Black Eyed Peas. W roku 2006 rozpoczęła solową karierę wydając swój debiutancki album The Dutchess.

Stacy Ferguson urodziła się w Hacienda Heights w Kalifornii, jej rodzice to Teri Gore i Patrick Ferguson. Wychowywała się w Whittier. Ma korzenie irlandzkie, szkockie, meksykańskie i indiańskie[3][4]. Ma jedną, o 3 lata młodszą, siostrę Danę, która jest aktorką. Jej rodzice są katolikami, pracowali jako nauczyciele. Stacy wychowana została w typowo katolickiej rodzinie. Kiedy miała 7 lat jej rodzice się rozwiedli. We wczesnej młodości była członkiem meksykańskiego gangu. Ferguson uczęszczała do liceum Glena A. Wilsona.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Josha

Joshua David „Josh” Duhamel[1][2] (ur. 14 listopada 1972 w Minot) – amerykański aktor telewizyjny i filmowy, model.

Urodził się w Minot w stanie Dakota Północna jako syn nauczycielki Bonnie L. Kemper i sprzedawcy Larry’ego Davida Duhamela[3]. Jego rodzice rozstali się, gdy był mały. Dorastał u boku matki i dwóch sióstr, Ashley i Jennifer[4].

Zdobył stypendium naukowe w biologii stanu Minot[5]. Uczęszczał do Minot State University, gdzie preferował koszykówkę, futbol amerykański, narciarstwo i grę w golfa. Gdy był w drugiej klasie szkoły średniej myślał o zawodzie dentysty. Zaniechał swoich marzeń, by zostać stomatologiem, lecz nie pozwoliły mu na to jego niezbyt dobre stopnie[4]. W rezultacie przeniósł się do Los Angeles w stanie Kalifornia.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 599 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *