Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka są razem


Poznali się na planie serialu i zakochali. O kogo nam chodzi? Mowa o znanej z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Ewelinie Ruckgaber i aktorze występującym z nią od dwóch lat w serialu „Gliniarze”.
Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka od dwóch lat pracują razem na planie hitowego serialu Polsatu. Ewelina występuje w nim od czterech lat – od pierwszego sezonu – jako aspirant sztabowy Natalia Nowak. Gra jedną z głównych bohaterek „Gliniarzy”, razem z Piotrem Mrozem, który wciela się w starszego aspiranta sztabowego Kubę Roguza i tworzą jedną z trzech par warszawskich detektywów Wydziału Kryminalnego.
W najnowszym dziewiątym już sezonie, zostali wcieleni do nowopowstałego Centralnego Biura Policji. Natomiast Łukasz Strzałka dołączył do ekipy „Gliniarzy” dopiero w piątym sezonie i od tamtej pory wciela się w postać młodszego aspiranta Michała Rafalskiego, który ściśle współpracuje z Natalią i Kubą.
Ewelina i Łukasz bardzo się polubili w pracy, a potem między nimi zaiskrzyło i zostali parą w życiu prywatnym. Przez dłuższy czas była to relacja typowo przyjacielska, jednakże jak oboje twierdzą, już wtedy coś się miedzy nimi rodziło. Początkowo ukrywali swój związek, głównie ze względu na to, iż Łukasz nie chciał budować swojego wizerunku w oparciu o osobę Eweliny. Jest bardzo utalentowanym muzykiem, kompozytorem i aktorem.
W końcu jednak ujawnili światu swój związek i szybko zyskali ogromną aprobatę zarówno wśród swoich najbliższych i znajomych z planu serialu. Od niedawna chętnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, co z kolei bardzo podoba się fanom „Gliniarzy”.
Gali udało się dowiedzieć, że obecnie Ewelina i Łukasz mieszkają razem, a ich relacja rozwija się bardzo intensywnie.
Nowe odcinki „Gliniarzy” można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Eweliny
Ewelina Ruckgaber (ur. 19 lutego 1986 w Warszawie) – polska aktorka i prezenterka telewizyjna[1].
W 2013 ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (filia we Wrocławiu)[1].
W telewizji zadebiutowała rolą Agaty w serialu TVP1, Tata, a Marcin powiedział (1999). Następnie zagrała m.in. Sylwię w Na Wspólnej (2003), Agatę Wąsowską w Pierwszej miłości i Dagmarę w Na sygnale (2015). Od 2016 wciela się w aspirant sztabową Natalię Nowak w serialu Gliniarze.
Była uczestniczką dwunastej edycji programu rozrywkowego Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo (2019)[2].
Śpiewa w Kapeli ze Śląska im. Józefa Poloka. Jej głos można usłyszeć w utworze „O młodej wdowie” z gwarą śląską. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o serialu Gliniarze
Gliniarze – polski serial paradokumentalny o tematyce kryminalnej produkowany przez Outset Films i emitowany od 29 sierpnia 2016 na antenie Polsatu.
Akcja serialu dzieje się w Warszawie, największym, najbogatszym, ale także – jak wynika z policyjnych statystyk – najniebezpieczniejszym mieście w Polsce. „Gliniarze” ukazują mroczne oblicze stolicy i najtwardszych policjantów w kraju, którzy na co dzień zmagają się z najcięższymi sprawami. Wśród nich są Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski oraz Adam Bogusz (od 335. odcinka) i Weronika Grot (od 464. odcinka). Przed nimi szereg wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. W każdym odcinku prezentowane są dwie historie kryminalne (od trzeciej serii jedna historia kryminalna). W każdym odcinku gra po dwóch tytułowych gliniarzy. W co trzecim odcinku na zmianę grają Natalia Nowak i Kuba Roguz (do 110 odcinka Robert Barcz), Olgierd Mazur i Krystian Górski oraz Adam Bogusz i Weronika Grot. Wyjątkiem były odcinki 110, 230 i 411, gdzie dwie pary współpracowały razem we czwórkę. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz