Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski są parą?


Wachowicz-KowalewskiEwa Wachowicz niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Była Miss Polonia bardzo długo ukrywała przed mediami fakt, że wyszła za mąż za dziennikarza Przemysława Osuchowskiego, a potem niechętnie przyznała, że to małżeństwo, którego owocem jest córka Aleksandra, zakończyło się rozwodem.

Od tamtej pory tabloidy łączyły już Wachowicz z kilkoma mężczyznami, m.in. z samym właścicielem Polsatu, Zygmuntem Solorzem-Żakiem! Piękna jurorka programu „Top Chef” nigdy nie potwierdziła żadnej z tych plotek, jednak trudno nie zauważyć, że gwiazda od pewnego czasu wprost promienieje.

Jak donosi magazyn „Na Żywo” za doskonałe samopoczucie Ewy odpowiada jej nowy partner, dziennikarz radiowy Sławomir Kowalewski, od 12 lat związany z RMF FM.

Podobno związek pary jest już na tyle poważny, że nowy partner Wachowicz wprowadził się nawet do jej willi w Woli Justowskiej.
źródło: gala.pl

Biografia Ewy

Ewa Wachowicz (ur. 19 października[1] 1970 w Gorlicach[2]) – polska producentka i dziennikarka telewizyjna, Miss Polonia 1992, rzecznik prasowy rządu w latach 1993–1995.

Ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach, następnie podjęła studia na Akademii Rolniczej w Krakowie. We wrześniu 1992 zdobyła tytuł Miss Polonia, a w grudniu tego samego roku tytuł III wicemiss w konkursie Miss Świata. Rok później przyznano jej tytuł Miss Świata Studentek w ramach World Miss University[3].

W 1993 została prezenterką telewizji Polsat, prowadziła teleturniej 100 procent dla stu[4]. 10 listopada tego samego roku objęła funkcję sekretarza prasowego premiera Waldemara Pawlaka, którą pełniła do 5 marca 1995[5].

Ukończyła studia magisterskie z zarządzania jakością na Akademii Ekonomicznej w Krakowie[3]. Założyła własną firmę producencką pod nazwą Promiss, która początkowo wydawała Poradnik imieninowy emitowany w Polsacie[4]. W 1998 rozpoczęła produkcję programu Podróże kulinarne Roberta Makłowicza[3], nadawanego przez dziesięć lat. W Polsat Café zajęła się realizacją programów Gadżety kobiety, WySpa i Przez żołądek do serca, dla Polsatu w 2007 zaczęła produkować autorski program kulinarny Ewa gotuje.

Zajęła 7. miejsce w V edycji Tańca z gwiazdami w parze z Markiem Fiksą (2007) oraz 6. miejsce w programie muzycznym Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us w parze z Jackiem Wójcickim (2010)[3][6]. W 2007 gościnnie pojawiła się w serialu Niania, a w 2013 została członkinią jury programu Top Chef.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Sławomira

Sławomir Kowalewski (ur. 7 grudnia 1971 r. w Szczecinie). W Szczecinie uczęszczał do Szkoły Muzycznej, gdzie uczył się śpiewu. Następnie rozpoczął studia na Uniwersytecie Szczecińskim, na kierunku filologia polska, które przerwał i wyjechał ze Szczecina, by osiąść w Poznaniu. Tam studiował kulturoznawstwo na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza. Po studiach rozpoczął pracę jako prezenter radiowy i telewizyjny w rodzinnym Szczecinie. Prowadził radiowe programy poranne i popołudniowe, a w lokalnej telewizji prezentował wiadomości.

W lipcu 2003 roku rozpoczął pracę w radiu RMF FM, gdzie pracuje do dziś. Do wiosenny 2013 roku w weekendy prowadził poranny program Wolno Wstać, w którym przez 4 lata razem z wrocławską reporterką RMF FM Barbarą Zielińską odpowiadał na trudne pytania najmłodszych oraz rozwiązywał i wgłębiał się w subtelne zawiłości damsko-męskich relacji. Od jesieni 2014 roku prowadzi pasmo „Byle do piątku”.

Poza pracą zajmuje się tworzeniem muzyki – śpiewa w zespole rockowym, o którym – jak zapewnia – jeszcze usłyszycie. Uwielbia górskie wędrówki, żeglarstwo i wesołe towarzystwo.
źródło: rmf.fm

(Odwiedzono: 410 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *