Ewa Szabatin i jej mąż świętują pierwszą rocznicę ślubu


Szabatin i Barat-RodriguesEwa Szabatin i Ruben Barat-Rodriguez są parą od ośmiu lat. Rok temu para powiedziała sobie sakramentalne „tak” na brzegu plaży na Malediwach. Był to z pewnością jeden z najbardziej rajskich polskich ślubów.
Dziś para świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Szabatin postanowiła uczcić ją, przypominając zdjęcia z najpiękniejszego dnia jej życia.
Ewa wzięła bajkowy ślub w Malediwach. Dlaczego właśnie tam? Można powiedzieć, że w pewnym sensie przyczyniła się do tego Karolina Ferenstein-Kraśko. Szabatin wraz ze swoim mężem w październiku 2015 roku udali się na zawody jeździeckie do Gałkowa, które prowadziła właśnie żona Piotra Kraśki.
Podczas zawodów zorganizowano konkurs, w którym nagrodą główną był wyjazd na Malediwy z firmą Scuba Spa. To właśnie wówczas narzeczonemu Ewy, Barat-Rodriguezowi udało się ją zdobyć! Para już od jakiegoś czasu myślała nad ślubem, a przede wszystkim nad ślubem na plaży. Podobno ich pierwszym wyborem miała być Portugalia, skąd pochodzi Ruben. Padło jednak na Malediwy.
Ewa i Ruben skontaktowali się z organizatorami wycieczki i w ekspresowym tempie zorganizowano prawdziwie bajeczny ślub. Tego dnia Szabatin miała na sobie suknię własnego projektu. Była to suknia ślubna w kolorze-piaskowo-kremowym, obszyta półprzeźroczystą koronką. Z kolei Barat-Rodriguez miał na sobie garnitur Prady w kolorze kawy z mlekiem.
Uroczystość odbyła się na bezludnej wyspie. Dziś para obchodzi pierwszą rocznicę ślubu.
Szabatin i Barat-Rodrigues slub
źródło: gala.pl
Biografia Ewy
Ewa Szabatin (ur. 3 stycznia 1979) – polska tancerka. Reprezentuje klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, aktorka niezawodowa, projektantka mody.
Partnerem Ewy do 2003 roku był Krzysztof Hulboj, reprezentowali Polskę[1]. W latach 2003-2004 – Jan Kliment z Czech i byli reprezentantami Czech[2]. W latach 2004-2005 partnerował Ewie Artiom Jepifanow z Rosji[3], ale reprezentowali Polskę. Od kwietnia 2005 r. do maja 2007 Ewa tańczyła ze Stefano Terrazzino i reprezentowali Niemcy[4]. Aktualnie Ewie partneruje Marcin Olszewski, z którym kontynuuje karierę zawodową. International DanceSport Federation – światowa federacja organizująca mistrzostwa świata i Europy w tańcach sportowych (latynoamerykańskich, standardowych i 10 tańcach) w kategoriach młodzieżowych i par dorosłych. Festiwal Blackpool (www.blackpooldancefestival.com) – najważniejszy otwarty turniej tańca towarzyskiego na świecie o prawie 100 letniej tradycji, rozgrywany w nadmorskim kurorcie Blackpool w Anglii. Rokrocznie na przełomie maja i czerwca w zabytkowym gmachu opery Winter Gardens rywalizuje, w różnych kategoriach wiekowych jak i w kat. Professional i Amateur, ponad 2000 par tanecznych.
Trzykrotnie wystąpiła w programie Taniec z gwiazdami: w IV (z Przemysławem Sadowskim, 4. miejsce), w V (z Rafałem Olbrychskim, 8. miejsce), i w VI edycji (z Mateuszem Damięckim, 3. miejsce). Brała również udział w I edycji programu Ranking gwiazd.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz