Ewa Minge pokazała się z partnerem?


ewa minge partnerEwa Minge zawsze chroniła swoje życie prywatne przed mediami. Szczególnie wyjątkowo wymijająco odpowiadała na pytania dotyczące miłości. Powtarzała, że w jej sercu jest miejsce tylko dwóch mężczyzn – jej synów. Po bolesnych i trudnych doświadczeniach z pierwszym mężem, który okazał się okrutnym tyranem, ostrożnie podchodziła do tematu związku.
Wszystko jednak wskazuje na to, że znalazła miłość swojego życia! Kim jest wybranek projektantki?
Ewa pokazała się w towarzystwie przystojnego mężczyzny na otwarciu krakowskiego butiku swojej marki Femestage. Jak donosi „Super Express”, nowym towarzyszem celebrytki jest diler diamentów z Beverly Hills Zuri Mesica.
Wszystko wskazuje na to, że Minge jest zakochana i szczęśliwa. Para nie mogła oderwać od siebie nawzajem wzroku i nie szczędziła sobie czułości, co nie umknęło uwadze fotoreporterów.
źródło: gala.pl
Biografia Ewy
Ewa Minge z domu Butkiewicz (ur. 23 maja 1967 w Szczecinku) – polska projektantka mody.
Studiowała kulturoznawstwo i historię sztuki[2].
Modą i luksusowym wzornictwem przemysłowym zajmuje się od 1994. Podstawą są ubiory oraz akcesoria. Jest autorką linii EVA Minge, która obejmuje kolekcje sportowe, weekendowe, biznesowe, koktajlowe i wieczorowe oraz haute couture. Od 1996 pokazuje swoje kolekcje i sprzedaje poza granicami Polski. Na swoim koncie ma pokazy m.in. w Berlinie, Mediolanie, Moskwie, Wiedniu, Barcelonie, Madrycie, Genewie, Paryżu, Rzymie, Montrealu, Nowym Jorku. Od włoskiej izby mody Alta Moda Alta Roma otrzymała tytuł Next Couture[3]. Projektowała także ubranka dla lalek Barbie[4].
Pracuje m.in. dla TVP, Polsat i TVN przy wizerunku wielu osobowości medialnych oraz przy różnych dużych produkcjach telewizyjnych. Przez kilka lat współtworzyła garderobę i wizerunek Jolanty Kwaśniewskiej. Od kilku lat tworzy wizerunek uczestniczek konkursów Miss Polonia i Elite Model Look[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz