Ewa Minge i jej mąż razem na zdjęciu


ewa-mingeEwa Minge pozuje ze swoim mężem na Instagramie. Pokazała w końcu twarz swojego ukochanego? Zobacz urocze zdjęcie pary z pobytu w przepięknej Sardynii.

Minge już w sierpniu będzie świętować pierwszą rocznicę ślubu. Choć od hucznego wesela projektantki i gwiazdy programu „Make me over. Wielka zmiana” w Polsat Cafe minęło już sporo czasu, w sieci wciąż próżno szukać jej wspólnych zdjęć z życiowym partnerem. Ewa dość skrzętnie skrywa wizerunek swojego męża przed mediami. W tym roku na regularnie prowadzonym przez gwiazdę profilu na Instagramie pojawiło się tylko jedno selfie Minge z ukochanym, na którym zresztą mężczyzna chowa połowę swojej twarzy i tak już zakrytej dużymi okularami przeciwsłonecznymi. Nieco więcej widać jednak na najnowszym zdjęciu Ewy z mężem z ich pobytu we włoskiej Sardynii. Dzięki fotce wiemy już przynajmniej, jak prezentuje się sylwetka wybranka Minge, bowiem para zdecydowała się opublikować zdjęcie, na którym pozuje w romantycznym uścisku.

Nowe zdjęcie Ewy z mężem rozczuliło fanów projektantki. Pod postem gwiazdy na Instagramie pojawiła się masa pozytywnych komentarzy osób, które podzielają jej romantyzm.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Ewie

Ewa Minge z domu Butkiewicz (ur. 23 maja 1967 w Szczecinku) – polska projektantka mody.

Modą i luksusowym wzornictwem przemysłowym zajmuje się od 1994. Podstawą są ubiory oraz akcesoria. Jest autorką linii EVA Minge, która obejmuje kolekcje sportowe, weekendowe, biznesowe, koktajlowe i wieczorowe oraz haute couture. Od 1996 pokazuje swoje kolekcje i sprzedaje poza granicami Polski. Na swoim koncie ma pokazy m.in. w Berlinie, Mediolanie, Moskwie, Wiedniu, Barcelonie, Madrycie, Genewie, Paryżu, Rzymie, Montrealu, Nowym Jorku. Od włoskiej izby mody Alta Moda Alta Roma otrzymała tytuł Next Couture[3]. Projektowała także ubranka dla lalek Barbie[4].

Pracuje m.in. dla TVP, Polsat i TVN przy wizerunku wielu osobowości medialnych oraz przy różnych dużych produkcjach telewizyjnych. Przez kilka lat współtworzyła garderobę i wizerunek Jolanty Kwaśniewskiej. Od kilku lat tworzy wizerunek uczestniczek konkursów Miss Polonia i Elite Model Look[5]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Sardynii

Sardynia (wł. Sardegna, sard. Sardigna) – skalista wyspa, druga pod względem wielkości na Morzu Śródziemnym (po Sycylii). Wraz z pobliskimi wyspami tworzy region administracyjny we Włoszech.

Sardynia jest drugą co do wielkości wyspą na Morzu Śródziemnym. Wybrzeża wyspy są najczęściej wysokie i skaliste, z długimi, względnie prostymi odcinkami, wieloma wybitnymi cyplami, kilkoma szerokimi, głębokimi zatokami, wieloma przesmykami i z wieloma mniejszymi wyspami nieopodal wybrzeża. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 157 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *