Ewa Farna i Martin Chobot zostali rodzicami


Farna ChobotEwa Farna urodziła syna i pokazała go na Instagramie! Popularna wokalistka i jej mąż Martin Chobot po raz pierwszy zostali rodzicami. Od początku było wiadomo, że Farna urodzi syna, ale dopiero teraz zdradziła, jakie wybrała dla niego imię.
Na świat przyszedł pierwszy syn wokalistki i jej męża, o czym poinformowała fanów na Instagramie. Już na samym początku ciąży, 25-latka postanowiła uprzedzić falę fałszywych doniesień medialnych na temat swojej ciąży i ostrzegła fanów, że jedyne potwierdzone informacje będzie przekazywać osobiście za pośrednictwem swoich oficjalnych profilów w mediach społecznościowych. Właśnie opublikowała na Instagramie zdjęcie z nowo narodzonym synkiem, pod którym napisała, jak razem z mężem zdecydowali się go nazwać.
Ewa Farna pokazała zdjęcie z synkiem na Instagramie. Zaledwie kilka minut temu, na profilu wokalistki pojawiła się fotografia z noworodkiem, pod którą Farna zdradziła imię dziecka:

„Artuś. Pare dni temu stalam sie mama. Poprosze o respektowanie naszej prywatnosci i spokoju, ktory teraz potrzebuje kazda mama. Jestesmy zdrowi i szczesliwi”.

Ewa Farna i Martin Chobot są razem od siedmiu lat, a ślub wzięli w 2017 roku. Para poznała się na scenie, bowiem Martin jest gitarzystą zespołu wokalistki i razem z nią jeździ w trasy koncertowe. Wokalistkę i jej męża najpierw łączyła głęboka przyjaźń, która później przerodziła się w miłość i zaowocowała stałym związkiem. Zakochani niechętnie występują publicznie i nie wypowiadają się na temat szczegółów swojej relacji.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Ewie
Ewa Farna (ur. 12 sierpnia 1993 w Trzyńcu) – polsko-czeska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka, prezenterka telewizyjna i osobowość telewizyjna pochodząca z Zaolzia.
Urodziła się w Trzyńcu. Pochodzi z polskiej rodziny mieszkającej na Zaolziu. W domu rodzinnym mówiła gwarą cieszyńską. Od dziecka związana była z muzyką, brała aktywny udział w konkursach i przeglądach piosenek, grała również na fortepianie. Pasjonowała się także sportem, przed rozpoczęciem kariery wokalnej była członkinią narciarskiego klubu sportowego SKI Beskid, gdzie specjalizowała się w slalomie oraz zjeździe[4][5].
W październiku 2012 rozpoczęła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jednak porzuciła naukę po niecałym roku[6]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Kilka słów z Wikipedii o porodzie człowieka
Poród u człowieka – szereg następujących po sobie procesów mających na celu wydalenie z macicy ludzkiego płodu.
Prawidłowy początek porodu rozpoczyna się w 40. tygodniu ciąży, z dopuszczalnym odchyleniem do 14 dni.
Noworodek przed odpępnieniem
Poród może być postrzegany jako przeciwieństwo śmierci, jako że stanowi początek życia poza organizmem matki. W większości kultur wiek określany jest w odniesieniu do tego właśnie wydarzenia.
Za początek porodu uważa się moment wystąpienia regularnych bolesnych skurczów macicy, którym towarzyszą zmiany zachodzące w szyjce macicy, głównie jej skrócenie i zgładzenie. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org