Ewa Farna i jej partner odbyli już podróż poślubną?


Farna ChobotEwa Farna i jej świeżo upieczony mąż są razem w trasie niemal bez przerwy, bowiem partner Farnej Martin Chobot jest członkiem jej zespołu koncertowego. A co z ich podróżą poślubną?
Ewa wzięła ślub ze swoim długoletnim partnerem Martinem Chobotem na początku września 2017. Od tego czasu wielu fanów piosenkarki zastanawia się, dokąd zatem gwiazda ma zamiar wybrać się ze swoim mężem w podróż poślubną. Dzięki temu, że przystojny Czech od lat jest członkiem koncertowego składu piosenkarki, para przemierzyła wspólnie w trasie już tysiące kilometrów. Gwiazda już w listopadzie wyrusza zresztą w kolejne tournée, podczas którego będzie wyświetlać film dokumentalny o swoim życiu i karierze. Trudno jednak byłoby określić te wyjazdy do pracy mianem romantycznej podróży we dwoje…
Jak się okazuje, Farna ma swoją podróż poślubną z mężem już dawno za sobą. Tak przynajmniej twierdzi znajoma piosenkarki, która powiedziała o tym w najnowszym numerze „Party”. Co wiemy o ich wycieczce?

– Ewa i Martin pojechali w nią jeszcze przed ślubem. Przez pięć tygodni zjechali całe Stany Zjednoczone, m.in. Nowy Jork, Chicago, Kalifornię i Las Vegas – zdradziła znajoma Farnej.

Podróż „poślubna” przez ślubem to waszym zdaniem dobry pomysł?
źródło: gala.pl
Biografia Ewy
Ewa Farna (ur. 12 sierpnia 1993 w Trzyńcu) – polsko-czeska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka pochodząca z Zaolzia.
Ewa Farna urodziła się 12 sierpnia 1993 roku w Trzyńcu, Czechy. Pochodzi z polskiej rodziny mieszkającej na Zaolziu. W domu rodzinnym mówiła gwarą cieszyńską. Od dziecka związana była z muzyką, brała aktywny udział w konkursach i przeglądach piosenek, grała również na fortepianie. Pasjonowała się także sportem, przed rozpoczęciem kariery wokalnej była członkinią narciarskiego klubu sportowego SKI Beskid, gdzie specjalizowała się w slalomie oraz zjeździe[4][5].
W wieku 11 lat odniosła swój pierwszy sukces, gdyż wygrała konkurs piosenki na czeskich Morawach[4]. Niedługo potem zwyciężyła w Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu i na Konkursie Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie[6]. Zauważył ją wtedy Leszek Wronka, znany producent i autor piosenek, między innymi dla Karela Gotta i Heleny Vondráčkovej, który po usłyszeniu jej możliwości wokalnych, zaproponował jej współpracę. Rozpoczęli pracę nad demówkami, które trafiły do czeskiego oddziału Universal Music Group[4]. W tym samym czasie wzięła udział w programie Szansa na sukces z piosenkami, których autorem jest Jacek Cygan, gdzie wykonała utwór „Za młodzi, za starzy” i zajęła pierwsze miejsce w odcinku[6]. W finałowym występie zaśpiewała wspólnie z Ryszardem Rynkowskim, Jackiem Cyganem oraz Piotrem Rubikiem.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)