Ewa Farna i jej mąż: gwiazda opowiedziała o ślubie


Farna ChobotŚlub Ewy Farnej z Martinem Chobotem był jedną z największych niespodzianek ostatnich miesięcy w polskim show-biznesie. To wszystko dlatego, że piosenkarce udało się zachować ten fakt w zupełnej tajemnicy przed mediami! Dzięki temu Farna sama mogła zdecydować, kiedy i w jaki sposób poinformuje o tym swoich fanów. Co gwiazda powiedziała o swoim tajemniczym ślubie?
Ewa wyszła za mąż na początku września, co było sporym zaskoczeniem nawet dla jej największych fanów. To wszystko dlatego, że autorka hitów „Na ostrzu”, „Bumerang” i „Ewakuacja” wcześniej nie mówiła ani nie publikowała w internecie nic, co mogłoby wskazywać na to, że już wkrótce wyjdzie za mąż za swojego długoletniego partnera. W przeciwieństwie do wielu innych gwiazd, piosenkarka mogła też liczyć na absolutną dyskrecję bliskich zaproszonych na ślub i wesele. Żaden z gości nie przekazał bowiem wiadomości na temat uroczystości mediom. Tym sposobem wszyscy dowiedzieli się o ślubie Farnej dopiero kilka dni po fakcie bezpośrednio z oficjalnego profilu artystki na Facebooku.

– Jest to moje największe spełnione marzenie. Bałam się, to było bardzo przemyślane wszystko. Ludzie to docenili. To podkreśla mój charakter. Miałam ciary, że fani będą wiedzieć to ode mnie – wyznała Ewa Farna w „Dzień Dobry TVN”.

Ewa w sierpniu skończyła 24 lata i wyraźnie chce dać wszystkim do zrozumienia, że nie chce być dłużej postrzegana wyłącznie jako idolka nastolatek, ale już jako dojrzała artystka. Gwiazda jednak nie zapomina o tym, komu zawdzięcza swój sukces i trwającą już 10 lat obecność na rynku muzycznym.
– Gdyby nie fani mogłabym co najwyżej śpiewać do lustra. Bez nich by to się nie udało. Chciałabym zamknąć ten etap dziecinności i zacząć jako dorosła kobieta – powiedziała Farna w rozmowie z DD TVN.
Poniżej możecie zobaczyć jedyne zdjęcie ze ślubu Ewy z Chobotem, która trafiło do sieci. Co sądzicie o zachowywaniu w tajemnicy szczegółów swojego życia prywatnego?

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Biografia Ewy
Ewa Farna (ur. 12 sierpnia 1993 w Trzyńcu) – polsko-czeska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka pochodząca z Zaolzia.
Ewa Farna urodziła się 12 sierpnia 1993 roku w Trzyńcu, Czechy. Pochodzi z polskiej rodziny mieszkającej na Zaolziu. W domu rodzinnym mówiła gwarą cieszyńską. Od dziecka związana była z muzyką, brała aktywny udział w konkursach i przeglądach piosenek, grała również na fortepianie. Pasjonowała się także sportem, przed rozpoczęciem kariery wokalnej była członkinią narciarskiego klubu sportowego SKI Beskid, gdzie specjalizowała się w slalomie oraz zjeździe[4][5].
W wieku 11 lat odniosła swój pierwszy sukces, gdyż wygrała konkurs piosenki na czeskich Morawach[4]. Niedługo potem zwyciężyła w Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu i na Konkursie Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie[6]. Zauważył ją wtedy Leszek Wronka, znany producent i autor piosenek, między innymi dla Karela Gotta i Heleny Vondráčkovej, który po usłyszeniu jej możliwości wokalnych, zaproponował jej współpracę. Rozpoczęli pracę nad demówkami, które trafiły do czeskiego oddziału Universal Music Group[4]. W tym samym czasie wzięła udział w programie Szansa na sukces z piosenkami, których autorem jest Jacek Cygan, gdzie wykonała utwór „Za młodzi, za starzy” i zajęła pierwsze miejsce w odcinku[6]. W finałowym występie zaśpiewała wspólnie z Ryszardem Rynkowskim, Jackiem Cyganem oraz Piotrem Rubikiem.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o Czechach (artystka ma czeskie korzenie i jej mąż jest z Czech)
Republika Czeska, Czechy (cz. Česká republika, Česko) – państwo śródlądowe w Europie Środkowej. Od północy graniczy z Polską, od zachodu i północnego zachodu z Niemcami, od południa z Austrią, a od wschodu ze Słowacją. Stolicą i największym miastem Czech jest Praga. Kraj składa się z trzech historycznych krain – Czech właściwych, Moraw i czeskiej części Śląska[4]. Na powierzchni 78 866 km² żyje ponad 10,5 mln osób, z czego 94% to Czesi. Państwo czeskie dzieli się na czternaście krajów. Czechy są republiką parlamentarną, demokratycznym państwem prawa o liberalnym systemie rządów, opartym na swobodnej rywalizacji partii i ruchów politycznych[5]. Głową państwa jest prezydent. Naczelnym organem władzy ustawodawczej jest parlament z Izbą Poselską i Senatem, władzy wykonawczej rząd z czternastoma ministerstwami, a władzy sądowniczej Sąd Konstytucyjny i Sąd Najwyższy. Czechy są członkiem wielu organizacji międzynarodowych, m.in. ONZ, Unii Europejskiej, NATO, strefy Schengen, Rady Europy, OECD i Grupy Wyszehradzkiej.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz